קונטה: “עדיין לא דיברתי עם איקרדי, לא נערכה פגישה עם לוקאקו”

אנטוניו קונטה
אנטוניו קונטה | AFP

המאמן האיטלקי בן ה-49 העניק ראיון ראשון כמאמן הנראזורי ודיבר על האתגר החדש במועדון, על מה שמצפה לו בעתיד ועל סוגיית הארגנטינאי: "אני מהטובים ביותר, באתי להחזיר את המועדון לימיו הגדולים"

אנטוניו קונטה העניק היום (שישי) ראיון ראשון לגאזטה דלו ספורט כמאמן אינטר. האיטלקי בן ה-49 דיבר באופן נרחב על התפקיד החדש שלו ועל החזרה שלו לאיטליה, והתייחס גם לסוגיית מאורו איקרדי.

על הצטרפותו למועדון החדש אמר האיטלקי: “אני נמצא במועדון גדול כמו אינטר עם היסטוריה נהדרת, כשאני מביא את האמביציה שלי כדי לבנות משהו גדול. יש פה פרויקט נהדר והחלטתי להגיע לפה מהסיבה הזו בדיוק. בשבילי זה אתגר חדש עם פרק חדש בחיי. אני אחד מהטובים ביותר, זכיתי בתארים ביובנטוס ואני רוצה לחזור על כך גם פה באינטר. אנחנו חייבים לכבד את ההיסטוריה של המועדון ולהחזיר אותו לגדולתו”.

קונטה נשאל גם על סוגיית איקרדי. אולי הסוגיה המעניינת ביותר בקרב אוהדי אינטר שחצויים לגבי הישארותו/עזיבתו של הארגנטינאי, שכבר הביע רצון להישאר בקבוצה. “אנחנו נעריך את הסיטואציה ונקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור המועדון. אנחנו נעבוד ביחד על כך, טובת המועדון היא החשובה ביותר בשביל העתיד. עדיין לא דיברתי עם מאורו, אני רק התחלתי לנשום את אוויר הנראזורי ואני עדיין צריך להיכנס עם כל הגוף לאתגר הזה”. 

 ייפרד מהקבוצה? מאורו איקרדי (gettyimages)

בשבועות האחרונים שמו של רומלו לוקאקו עולה כמועמד אפשרי להגיע לבירת האופנה. קונטה התייחס לאפשרות של הגעת הבלגי וענה: “עכשיו קשה לדבר על זה, אנחנו צריכים לתכנן את העתיד כדי לשפר את הקבוצה. אנחנו צריכים שחקנים חזקים עם אמביציה כדי לגשר על הפער של הקבוצות שמעלינו. עדיין לא הייתה פגישה עם לוקאקו. מי שאחראי על הרכש הוא בפה מארוטה, והוא יכול לענות לכם על שאלות לגבי חלון העברות הקרוב. אנחנו חושבים על הצעדים הראשונים שלנו ביחד”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי