פאולו פונסקה חתם ברומא: “מאמן התקפי שישמח את האוהדים”

פאולו פונסקה
פאולו פונסקה | Gettyimages

מאמן חדש יגיע בעונה הבאה לשחטאר דונייצק, קבוצתו של מנור סולומון, אחרי שהפורטוגלי הוכרז כמאמן הג'יאלורוסי בחוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת: "מאמין שנוכל ליצור משהו מיוחד"

מזה מספר שבועות שרומא מנהלת מו”מ עם המאמן הפורטוגלי פאולו פונסקה, אבל הבוקר (שלישי) העסקה נחתמה והפכה לרשמית. שחטאר דונייצק נתנה את האישור והמאמן עזב את אוקראינה ואת מנור סלומון, אותו רכש השנה ממכבי פתח תקווה, לטובת אימון הג’יאלורוסי.

פונסקה בן ה-46 חתם לשנתיים ובחוזהו גם אופציה לעונה שלישית, כך שהוא עשוי לעמוד על הקווים באולימפיקו עד קיץ 2022 לכל הפחות: “אנחנו שמחים להודיע על מינויו”, הכריז הבעלים ג’ים פאלוטה, “הוא מאמן צעיר עם ניסיון בינלאומי, מנטליות מנצחת ואחד שמזוהה עם כדורגל התקפי שישמח את האוהדים שלנו”.

עוד אמר פאלוטה: “מהשיחה הראשונה איתו, פאולו הבהיר שהוא רוצה להגיע לרומא ומאוד מתרגש מהאתגר לעבוד במועדון ולהציב קבוצה שהאוהדים יהיו גאים בה”. בשנותיו באוקראינה, פונסקה זכה בדאבל המקומי בכל שלוש שנותיו בשחטאר דונייצק וגם בסופר קאפ האוקראיני ב-2017. בעברו אימן גם את פאסוס די פריירה, פורטו ובראגה הפורטוגליות וככדורגלן שיחק בעיקר בפורטו ובאסטוריל.

“אני רוצה להודות על ההזדמנות לאמן מועדון כמו רומא, אני לא יכול לחכות כבר להגיע לעיר, לפגוש את האוהדים ולפתוח את העונה. אני מאמין שנוכל ליצור משהו מיוחד”, אמר פונסקה שינסה להשיב את רומא בעונה הבאה לכל הפחות לאחד מארבע המקומות הראשונים בסרייה A במקביל להשתתפות בליגה האירופית.

Paulo Fonseca: “I am excited and motivated by the task ahead of us. I cannot wait to move to Rome, meet our fans and get started.

“Together, I believe we can create something special.” #ASRomapic.twitter.com/PnSAeTxcYN

— AS Roma English (@ASRomaEN) June 11, 2019

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי