באלוטלי הוצג: "אמא שלי בכתה, הגשמתי לאבא את החלום"

מריו באלוטלי
מריו באלוטלי | AFP

אחרי שלוש שנים בצרפת, החלוץ שב לעיר הולדתו וחתם בברשיה: "ברגע שהגיעה ההצעה, לא חשבתי על שום דבר אחר". הביקורות: "אי אפשר לרצות את כולם". המטרות: "חבריי לקבוצה יצטרכו לתמוך בי"

אחרי שחזר באופן רשמי לעיר הולדתו

, מריו באלוטלי הוצג הערב (שני) בברשיה והבהיר: "ברגע שההצעה הזו הונחה על השולחן שלי, לא הייתי מסוגל לחשוב על שום אופציה אחרת. ביקורות? אני כבר רגיל לזה, אבל אי אפשר לרצות את כולם".

באלוטלי סיפר על המשא ומתן: "הנשיא מאסימו צ’לינו ואני נפגשנו באנגליה והבחירה בברשיה לא הייתה קשה עבורי. האפשרות הזו עלתה על הפרק באמצעות הסוכן שלי מינו ראיולה ואני שמח להיות כאן. נולדתי כאן, כך שאני מרגיש שאני יכול לתת לברשיה יותר מאשר לקבוצות אחרות".

"אני לא חושש מכלום, יהיה בסדר", הבהיר באלוטלי כשנשאל על המטרות שלו ושל קבוצתו החדשה. "היעד שלי הוא לעזור לקבוצה לצמוח ככל האפשר. אני אצטרך לתמוך בחברים שלי לקבוצה והם יצטרכו לתמוך בי".

על החזרה לסרייה א’ אחרי שלוש עונות בצרפת

: "שיחקתי בחו"ל יותר שנים מאשר באיטליה ואני חושב שכך גם צמחתי בתור כדורגלן. אמא שלי בכתה כשאמרתי לה שיש סיכוי שאצטרף לברשיה ולאחר מכן היא הייתה מאוד שמחה. אבי נולד כאן והחלום שלו היה לראות אותי משחק בקבוצה המקומית ולובש את החולצה הזו".

באלוטלי בן ה-29, שסיים הקייץ את חוזהו במארסיי, ירוויח כ-1.5 מיליון יורו בלבד לפי הדיווחים בארץ המגף, אך הוא יוכל להכפיל את שכרו בהתאם לכמות ההופעות והשערים. אם ברשיה תשרוד בסרייה א’, חוזהו יחודש אוטומטית בעונה הבאה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי