אמו של כריסטיאנו רונאלדו שוחררה לביתה: “חשבתם שלא אחזור!”

כריסטיאנו רונאלדו, דולורס אביירו
כריסטיאנו רונאלדו, דולורס אביירו | Tullio M. Puglia/Getty Images

קצת חדשות טובות: דולורס אביירו (65) התאוששה לאחר השבץ המוחי ונהנית מחיק המשפחה: "החיים הם שיעור וצריכים להעריך הכל, להגיד תודה ולהאמין באלוהים". הפורטוגלי: "מודים לרופאים ומבקשים פרטיות"

בתחילת החודש דולורס אביירו (65), אמו של כריסטיאנו רונאלדו, אושפזה במולדתה באופן בהול לאחר שסבלה משבץ מוחי. היום (שבת) הגיעו חדשות טובות כאשר שוחררה הביתה. דולורס, כהרגלה, לא איבדה את חוש ההומור והודתה לכולם בפוסט ארוך ברשתות החברתיות.

דולורס כתבה: “תודה לכולם, כעת אני נהנית מהחיבה של המשפחה. החיים הם שיעור ואנחנו רק צריכים להעריך הכל ולהגיד תודה, להאמין באלוהים כי יהיה בסדר”.

היא תיארה את החלמתה: “חשבתם שלעולם לא אחזור! אז חזרתי לאט, בעדינות, ברוגע ועם שקט ואופטימיות. אנחנו אנשים פשוטים בעולם הזה, הבנתי את זה, לא צריך לשפוט את צבע העור, הבגדים, הנעלים ושאר מה שאתה לובש. אני ברת מזל שיש לי את האפשרות ליחות לצד משפחתי שאוהבת אותי. היו ימים קשים אבל רק מימים קשים עשויים מאבקים וניצחונות”.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vocês pensavam que eu não voltava , Voltei devagar ,suavemente ,na calma e com paz no coração , e com um pensamento em tom de recado , para quê julgar a cor da pele a roupa que se veste o sapato ou o aspecto de cada um, somos nada diante da vida somos Simples pedestres neste mundo , a vida é uma lição e só precisamos dar o valor e ser gratos por tudo !!!e ter fé em Deus que tudo vai dar certo !!! E eu sou uma abençoada por ter oportunidade de viver de amar a minha família e tê-los perto de mim … Obrigada a todos desse lado pelo apoio e pelo carinho , foram dias duros mas de lutas e vitórias ,já estou na minha casinha rodeada de amor da minha família que é a minha fortaleza e energias boas ,estarei por aqui como gosto mas sempre a cuidar de mim em primeiro lugar …e tenham fé , tudo vai dar certo !!Fiquem em casa !! Bjnhos a todos❤️

A post shared by Maria Dolores (@doloresaveiroofficial) on

הפורטוגלית הוסיפה כי “אני בבית הקטן שלי מוקפת באהבה המשפחה, היא נתנה לי כוח ואנרגיה. אהיה כאן בבית ואדאג לעצמי. ויש לי אמונה שהכל יהיה בסדר. תישארו בבית!”.

רונאלדו, כמובן, בילה לצד אמו בזמן ההסגר וקיבל חופש מיובנטוס עוד לפני הידיעה על כך שהבלם דניאל רוגאני נושא את נגיף הקורונה. הפורטוגלי אמר בקצרה: “תודה לכולם על האהבה והודעות התמיכה לאמא שלי. מצבה טוב. אני ומשפחתי רוצים להודות לצוות הרפואים והמטפלים ומבקשים בנימוס פרטיות”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי