תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פלייאוף המונדיאל: קרואטיה נגד יוון, איטליה מול שבדיה

איטליה - ישראל 0:1
הסקוודרה אזורה יסעו לשטוקהולם במשחק הראשון מבין שניים על ההעפלה לטורניר ברוסיה, ויארחו את הגומלין. הקרואטים ייאלצו לעבור את אלופת אירופה מ-2004, שווייץ את צפון אירלנד ודנמרק את אירלנד
ארבעת משחקי הפלייאוף האירופי על העליה למונדיאל 2018 נקבעו היום (שלישי), כשבמוקד הוגרלה נבחרת איטליה מול שבדיה. הסקנדינבים, שסיימו במקום השני בבית A אחרי צרפת ולפני הולנד, יארחו את המשחק הראשון, ויגיעו לגומלין כעבור מספר ימים בארץ המגף.

עוד צמד משחקים מרתקים צפוי בין קרואטיה ליוון. הקרואטים עסוקים בלא מעט צרות אצלם בבית, על רקע מחאת הקהל נגד השחיתות בנבחרת, ויארחו את המשחק הראשון נגד הנבחרת שסיימה שניה לבלגיה בבית H לפני שייצאו למפגש על כל הקופה.שווייץ שהידרדרה לפלייאוף ברגע האחרון אחרי ה-2:0 לפורטוגל במחזור בסיום תתמודד עם צפון אירלנד, בידיעה שהיא פייבוריטית אך גם עם חשש לאור העיקשות והקשיחות של יריבתה. המשחק הראשון יתקיים בבלפסט שם לבטח ימלאו עשרות אלפי הצופים את האצטדיון ויספקו דחיפה משמעותית לקראת הגומלין.

במפגש הרביעי יתמודדו ביניהן דנמרק ואירלנד, כשהדנים יארחו את המשחק הראשון ואז יעשו את הדרך לדאבלין למשחק מול האוהדים הירוקים החמים. המשחקים יתקיימו בשיטת בית וחוץ בתאריכים 9-11.11 והגומלין ב-12-14.11. אלה תאריכים שתהיה בהן פגרה רשמית של פיפ"א.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ