המועמדות המובילות לזכות במונדיאל: גרמניה וברזיל

גרמניה - צרפת 2:2
לאחר שהושלמה תמונת כל 32 הנבחרות שיתחרו בקיץ 2018 בגביע העולם ברוסיה, פרסמו סוכנויות ההימורים בעולם את היחסים. אלופת העולם פייבוריטית להניף את הגביע בפעם החמישית, היכן מדורגים מסי ורונאלדו?
כל הכרטיסים למונדיאל 2018 בקיץ נתפסו. 32 נבחרות הבטיחו את מקומן בגביע העולם שייערך בתום העונה ברוסיה, אפילו מכירת כרטיסים לאירוע יצאה לדרך הבוקר באתר של פיפ"א, ואנו בספורט1 החלטנו לבדוק לטובת ציבור המהמרים והסקרנים מי הן המועמדות המובילות להניף את הגביע בעוד למעלה מחצי שנה.

באתר ההימורים הבריטי "וויליאם היל" המועמדת המובילה לזכות היא גרמניה, אלופת העולם מ-2014 שהכניעה בגמר בברזיל לפני כמעט ארבע שנים את ארגנטינה, שזוכה ליחס של 5.5 בלבד כדי להיות אלופת העולם בפעם החמישית בתולדותיה.מיד אחריה ניצבת ספרד עם יחס 6, ברזיל הראשונה מדרום אמריקה עם 6.5 וספרד עם יחס של 7.5. ארגנטינה זכתה ליחס 8 אחרי שנכנעה בגמר האחרון ובלגיה עם היחס המפתה 13. והאנגלים? הם קיבלו יחס של 21 כדי להיות אלופי עולם לראשונה מאז 1966. רונאלדו ופורטוגל, אלופי אירופה כידוע, עם יחס 26. עם היחס הנמוך ביותר נמצאות פנמה וערב הסעודית עם 1,001 כל אחת ולפניהן איראן, מרוקו, דרום קוריאה וטוניסיה עם 501.ניימאר. יש אתרים שלפיהם הוא צפוי להניף את גביע העולם (AFP)

לעומת זאת, באתר "BET365" זוהי ברזיל שנחשבת למועמדת המובילה לזכות עם יחס של 6 ויחס זהה קיבלה גם גרמניה. כזכור הסלסאו לא זכו מאז 2002, במונדיאל האחרון, אותו הם אירחו, הובסו בחצי הגמר 7:1 על ידי אותה גרמניה. צרפת עם יחס 6.5, ספרד 8.5, זכייה של ארגנטינה ומסי תניב לכם תשעה שקלים על כל שקל שתשקיעו ובלגיה גם באתר זה עם היחס 13. אנגליה עם יחס פחות מפתה של 17 וגם פורטוגל זכתה ליחס 21. גם ב-"Betfair" המועמדת המובילה לזכות היא ברזיל עם יחס 6, אך כאן היא לבדה בפסגה ואילו גרמניה עם היחס 6.5.  
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ