תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רשמי: רונאלד קומאן מונה למאמן נבחרת הולנד עד 2022

רונאלד קומאן | ההתאחדות ההולנדית, רשמי
המאמן בן ה-54 ינסה לבנות את נבחרת האורנג' מחדש אחרי הכישלונות בקמפיינים האחרונים. "יש לנו מספיק כישרון, אבל צריכים לשנות דברים", אמר במסע"ת בה הוצג. הוגמה מונה למנהל המקצועי של ההתאחדות ההולנדית
עכשיו זה רשמי: רונאלד קומאן מונה היום (שלישי) למאמן נבחרת הולנד עד אחרי מונדיאל 2022 ויוצג בקרוב במסיבת עיתונאים חגיגית.

המטרה הראשונה שתעמוד בפני קומאן היא להעפיל ליורו 2020, אחרי שנבחרת הולנד נכשלה בניסיונות להעפיל ליורו 2016 ולמונדיאל 2018. בתוך כך, ניקו יאן הוגמה, ששימש בשנים האחרונות כמנהל המקצועי של הראקלס, מונה למנהל המקצועי של ההתאחדות ההולנדית. 


"אני מאוד אופטימי לגבי עתיד הנבחרת. יש לנו מספיק כישרון, אבל צריכים לשנות כמה דברים, אליהם אדבר בהמשך", אמר קומאן עם מינויו. "אני חושב שהולנד יכולה וחייבת לעלות לטורנירים גדולים ואני רואה עתיד מבטיח. זאת הסיבה שלקחתי את התפקיד".

קומאן בן ה-54 שימש כעוזר מאמן נבחרת הולנד בתחילת דרכו (1997/8), משם המשיך לעמדת העוזר בברצלונה למשך כשנתיים ומאז החל לפלס את דרכו לצמרת כמאמן ראשי - תחילה בוויטסה ואייאקס המקומיות, בין לבין גם היה בפ.ס.וו איינדהובן ובפיינורד כך שעבר בכל הגדולות במדינתו, ובאירופה אימן את בנפיקה, ולנסיה, סאות'המפטון ואברטון ממנה פוטר לאחר עונה מוצלחת ופתיחת עונה כושלת ב-2017/8.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ