הכרטיס האוטומטי ליורוקאפ כבר לא של הפועל ירושלים
הכרטיס האוטומטי ליורוקאפ כבר לא של הפועל ירושלים הפועל ירושלים | ערן לוף
יול"ב הודיעה על חלוקת המקומות למפעל המשני ביבשת, הקבוצה שתסיים במקום הכי גבוה בליגת ווינר סל – חוץ ממכבי ת"א - תשתלב. לאדומים יש אפשרות לקבל את אחד משלושת ה'ווילד קארד'ס"
יול"ב פרסמה היום (שלישי) את חלוקת הכרטיסים ליורוקאפ בעונת 2017/18. הליגה האדריאטית, האיגוד הרוסי וספרד יקבלו שלושה מקומות כל אחד. צרפת, גרמניה, איטליה וטורקיה יזכו לשתי נציגות ויוון, ליטא, ישראל ופולין יקבלו מקום אחד כל אחת.

 

זהות הקבוצות תיקבע על פי המיקום שלהן בליגות המקומיות לאחר הפלייאוף. בנוגע לישראל, הדבר אומר שהקבוצה שתסיים במקום הגבוה ביותר (חוץ ממכבי תל אביב) תזכה בכרטיס למפעל המשני ביבשת. בנוסף, להנהלת המפעל יש שלושה כרטיסים חופשיים (ווילד קארד) לחלק לקבוצות שתרצה לצרף.

 

הפורמט יישאר כמו בעונה החולפת עם 24 קבוצות שיתמודדו בשלב הבתים הראשון ממנו יעפילו 16 קבוצות לשלב הבתים השני. שמונה הראשונות יעפילו לרבע הגמר שיתנהל בשיטת הטוב מ-3, כמו גם חצי הגמר והגמר.

 

 

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ