לוח תוצאות

הצג משחקי LIVE בלבד
כל המשחקים
המשחקים שלי
21.06
22.06
23.06
24.06
25.06
26.06
27.06
28.06
29.06
30.06
01.07
02.07
03.07
אתמול 04.07
היום 05.07
מחר 06.07
07.07
08.07
09.07
10.07
11.07
12.07
13.07
14.07
15.07
16.07
17.07
18.07

אנגליה - פרמייר ליג

21:00

סאות'המפטון
-
מנצ'סטר סיטי

18:30

ליברפול
-
אסטון וילה

14:00

ברנלי
-
שפילד יונייטד

16:15

ניוקאסל יונייטד
-
ווסטהאם

ספרד - לה ליגה

20:30

אוסאסונה
-
חטאפה

23:00

ויאריאל
-
ברצלונה

15:00

אתלטיק בילבאו
-
ריאל מדריד

18:00

אספניול
-
לגאנס

איטליה - סריה א'

22:45

נאפולי
-
רומא

20:30

ברשיה
-
ורונה

20:30

קליארי
-
אטאלאנטה

20:30

פארמה
-
פיורנטינה

20:30

סמפדוריה
-
ספאל

פורטוגל - ליגה ראשונה

23:30

פורטו
-
בלננשש

21:15

טונדלה
-
פמליקאו

19:00

גיל ויסנטה
-
ריו אוה

ברזיל - סריה א'

נדחה

קוריטיבה
-
סאו פאולו

נדחה

בראגנטינו
-
קורינתיאנס

נדחה

פורטלזה
-
אתלתיקו גויאניסה

נדחה

גויאש
-
סנטוס

נדחה

בוטאפוגו
-
פלומיננסה

טורקיה - ליגה ראשונה

21:00

קוניאספור
-
ריזספור

21:00

גלאטסראיי
-
טרבזונספור

18:30

קסימפסה
-
סיבאספור

סין - ליגה ראשונה

נדחה

וואן זייל
-
טיאנג'ין טדה

נדחה

שיג'יואנג יונגצ'אנג ז'ונהאו
-
Qingdao Huanghai

נדחה

דליאן פרו
-
ג'יאנגסו סונינג

אוקראינה - ליגה ראשונה

19:30

אולימפיק דונייצק
-
דנייפרו -1

17:00

דסנה צ'רניהיב
-
קולוס

19:30

זוריה לוגנסק
-
אלכסנדריה

אוסטריה - בונדסליגה

18:00

לאסק לינץ
-
זלצבורג

18:00

וולפסברגר
-
ראפיד וינה

18:00

שטורם גראץ
-
הארטברג

רומניה - ליגה ראשונה

17:00

קלינצ'ני
-
דינמו בוקרשט

13:00

פולי לאסי
-
ספסי

20:00

אסטרה גיורגיו
-
קלוז'

יוון - ליגה ראשונה

19:15

אריס סלוניקי
-
א.א.ק. אתונה

21:30

פנאתינייקוס
-
אולימפיאקוס

רוסיה - ליגה ראשונה

20:30

קרסנודאר
-
זניט סט. פטרסבורג

18:30

רובין קאזאן
-
אורנבורג

16:30

פ.ק. אופה
-
אוראל

פינלנד - ליגה ראשונה

18:30

מרייהמן
-
הלסינקי

18:30

האקה
-
TPS טורקו

איסלנד - ליגה ראשונה

22:15

אף.אייג
-
סטרנאן

19:00

קי אי אקוארי
-
בריידבליק

שוודיה - ליגה ראשונה

20:00

קלמאר
-
בראג

18:30

סיריוס
-
אורברו

18:30

האקן
-
האמרבי

15:30

אלפסבורג
-
מאלמו

17:00

האקן
-
הלסינגבורג

נורווגיה - ליגה ראשונה

21:30

סטאבק
-
רוזנבורג

21:00

האוגסונד
-
וייקינג

נדחה

ולרנגה
-
סטארט

19:00

בודו גלימט
-
סטאבק

19:00

קריסטיאנסאנד
-
סנדרפיורד

שווייץ - ליגה ראשונה

17:00

לוצרן
-
ת'ון

17:00

סנט גאלן
-
סיון

17:00

יאנג בויז
-
לוגנו

פולין - ליגה ראשונה

18:30

פיאסט גליוייס
-
שלאסק ורוצלאב

16:00

פוגון
-
ביאליסטוק

אזרבייג'ן - פרמייר ליג

18:00

סומקאייט
-
קראבאח

18:00

זירה אף קיי
-
קשלה

18:00

נאפטצ'י באקו
-
גבאלה

18:00

סאביל
-
סבאח

קרואטיה - ליגה ראשונה

22:05

רייקה
-
דינמו זאגרב

19:55

היידוק ספליט
-
אוסייק

סלובניה - ליגה ראשונה

18:00

טריגלב קראנץ'
-
אולימפיה לובליאנה

21:15

מאריבור
-
מורה 05

בינלאומי - ידידות מועדונים

05:00

צ'יבאס גוואדלחרה
-
אטלס

05:00

פומאס
-
קרוס אזול

18:00

מינסוטה יונייטד
-
קולומבוס

ספרד - ליגה שנייה

22:45

אלקורקון
-
לוגו

18:00

דפורטיבו לה קורוניה
-
הואסקה

20:30

לאס פאלמאס
-
פונפרדינה

20:30

מלאגה
-
אלבסטה

אין תוצאות ליום זה