לוח תוצאות ספורט

הצג משחקי LIVE בלבד
כל המשחקים
המשחקים שלי
02.05
03.05
04.05
05.05
06.05
07.05
08.05
09.05
10.05
11.05
12.05
13.05
14.05
אתמול 15.05
היום 16.05
מחר 17.05
18.05
19.05
20.05
21.05
22.05
23.05
24.05
25.05
26.05
27.05
28.05
29.05

אנגליה - פרמייר ליג

14:00

קריסטל פאלאס
-
אסטון וילה

16:05

טוטנהאם
-
וולבס

18:30

ווסט ברומיץ'
-
ליברפול

21:00

אברטון
-
שפילד יונייטד

ספרד - לה ליגה

19:30

חטאפה
-
לבאנטה

19:30

קאדיס
-
אלצ'ה

19:30

ולנסיה
-
אייבר

19:30

ויאריאל
-
סביליה

19:30

בטיס
-
הואסקה

19:30

ריאל סוסיאדד
-
ריאל ויאדוליד

19:30

אלאבס
-
גרנאדה

19:30

אתלטיקו מדריד
-
אוסאסונה

19:30

אתלטיק בילבאו
-
ריאל מדריד

19:30

ברצלונה
-
סלטה ויגו

גרמניה - בונדסליגה

19:00

מיינץ
-
בורוסיה דורטמונד

21:30

לייפציג
-
וולפסבורג

איטליה - סריה א'

13:30

פיורנטינה
-
נאפולי

16:00

בנבנטו
-
קרוטונה

16:00

אודינזה
-
סמפדוריה

19:00

פארמה
-
ססואולו

21:45

מילאן
-
קליארי

צרפת - ליגה ראשונה

22:00

נים
-
ליון

22:00

מונפלייה
-
ברסט

22:00

פסז'
-
ריימס

22:00

בורדו
-
לאנס

22:00

דיז'ון
-
נאנט

22:00

ליל
-
סט. אטיין

22:00

לוריין
-
מץ

22:00

מונאקו
-
ראן

22:00

ניס
-
שטרסבורג

22:00

מארסיי
-
אנז'ה

הולנד - ליגה ראשונה

15:30

אוטרכט
-
פ.ס.ו איינדהובן

15:30

פיינורד
-
ואלביק

15:30

טוונטה
-
אדו דן האג

15:30

אלקמאר
-
הראקלס

15:30

זוולה
-
כרונינגן

15:30

ווילם
-
פורטונה סיטארד

15:30

ויטסה ארנהיים
-
אייאקס

15:30

הירנביין
-
ספרטה רוטרדם

15:30

ונלו
-
אמן

פורטוגל - ליגה ראשונה

17:00

פמליקאו
-
נאסיונל מדיירה

19:00

בלננשש
-
סנטה קלרה

22:00

מאריטימו
-
ויטוריה גימראייש

בלגיה - ליגה ראשונה

14:30

אוסטנד
-
גנט

17:00

מכלן
-
סטאנדרד ליאז

19:30

קלאב ברוז'
-
רויאל אנטוורפן

ארה"ב - MLS

הסתיים

אטלנטה יונייטד
1 - 0
מונטריאול

הסתיים

פילדלפיה יוניון
1 - 0
ניו יורק רד בולס

הסתיים

מינסוטה יונייטד
1 - 0
דאלאס

׳54

קולורדו ראפידס
3 - 1
יוסטון דינמו

׳40

ריאל סולט לייק
0 - 0
נאשוויל

׳10

סאן חוזה ארת'קווייס
0 - 1
פורטלנד טימברס

21:00

ספורטינג קנזס סיטי
-
ואנקובר ווייטקאפס

23:00

סינסינטי
-
אינטר מיאמי

סין - ליגה ראשונה

נדחה

בייג'ין גואן
-
הביי פורצ'ון

13:00

שנאחי פורט
-
דליאן פרו

אוסטריה - בונדסליגה

18:00

שטורם גראץ
-
ראפיד וינה

18:00

לאסק לינץ
-
זלצבורג

18:00

וואטנס
-
וולפסברגר

סקוטלנד - פרמייר ליג

14:00

המילטון
-
קילמרנוק

14:00

מאת'רוול
-
רוס קאונטי

14:00

סט. מירן
-
דנדי יונייטד

יפן - ליגה ראשונה

09:00

פרונטלה
-
ספורו

11:00

גמבה אוסקה
-
אורווה

רומניה - ליגה ראשונה

14:00

יו.טי אראד
-
מתאן מדיאש

16:30

ארגס
-
דינמו בוקרשט

22:00

ספסי
-
סטיאווה בוקרשט

יוון - ליגה ראשונה

19:30

פנאתינייקוס
-
אולימפיאקוס

19:30

א.א.ק. אתונה
-
אריס סלוניקי

19:30

פאוק סלוניקי
-
טריפוליס

רוסיה - ליגה ראשונה

14:00

חימקי מוסקבה
-
סוצ'י

14:00

רובין קאזאן
-
וולגוגראד

14:00

טמבוב
-
זניט סט. פטרסבורג

14:00

פ.ק. אופה
-
ארסנל טולה

14:00

פ.ק. רוסטוב
-
קרסנודאר

14:00

דינמו מוסקבה
-
צסק"א מוסקבה

14:00

אחמט גרוזני
-
ספרטק מוסקבה

14:00

לוקומוטיב מוסקבה
-
אוראל

איסלנד - ליגה ראשונה

22:15

לייקניר
-
פאלקיר

22:15

ויקינגור
-
בריידבליק

שוודיה - ליגה ראשונה

18:30

האמרבי
-
דיורגרדן

נורווגיה - ליגה ראשונה

16:00

ולרנגה
-
קריסטיאנסאנד

16:00

סארפסבורג 08
-
האוגסונד

16:00

וייקינג
-
טרומסו

19:00

סנדרפיורד
-
מיונדאלן

19:00

סטרומסגודסט
-
לילסטרום

19:00

בודו גלימט
-
רוזנבורג

21:00

מולדה
-
בראן

מקסיקו - ליגה ראשונה

הסתיים

פואבלה
1 - 0
אטלס

מחצית

קרוס אזול
1 - 1
טולוקה

פולין - ליגה ראשונה

18:30

ביאליסטוק
-
לחיה גדאנסק

18:30

לך פוזנן
-
גורניק זאברה

18:30

פוגון
-
ראקוב צ'סטוכובה

18:30

לגיה ורשה
-
פודבסקידזיה

18:30

פיאסט גליוייס
-
ויסלה קראקוב

18:30

ויסלה פלוק
-
זגלבי לובין

18:30

שלאסק ורוצלאב
-
סטאל מיילץ

18:30

קראיובה קראקוב
-
ווארטה פוזנן

קפריסין - ליגה ראשונה

18:00

ניאה סאלאמיס
-
פאפוס

20:00

פארלימיני
-
אתניקוס

קרואטיה - ליגה ראשונה

16:00

ורזדין
-
רייקה

18:05

שיבניק
-
היידוק ספליט

20:10

גוריצה
-
דינמו זאגרב

סלובניה - ליגה ראשונה

18:15

צ'לייה
-
אולימפיה לובליאנה

21:00

דומז'לה
-
לוקה קופר

אירופה - ליגת האלופות לנשים

22:00

צ'לסי נשים
-
FC Barcelona (W)

ארגנטינה - קופה סופרליגה

לאחר פנדלים

קולון סנטה פה
1 - 1
טאז'ארס קורדובה

18:00

ולס סארספילד
-
ראסינג קלוב

23:30

בוקה ג'וניורס
-
ריבר פלייט

גרמניה - בונדסליגה II

16:30

דארמשטאדט
-
היידנהיים

16:30

פאדרבורן
-
פירט

16:30

סנדהאוסן
-
רגנסבורג

16:30

סט. פאולי
-
האנובר 96

16:30

פורטונה דיסלדורף
-
אוהה

16:30

קרלסרוהה
-
הולסטיין קייל

16:30

נירנברג
-
בוכום

16:30

אוסנברוק
-
המבורג

16:30

בראונשוויג
-
וורצברגר קיקרס

ספרד - ליגה שנייה

15:00

סאבאדל
-
טנריפה

17:00

פואנלברדה
-
ראיו ואיקנו

21:45

מאיורקה
-
אלקורקון

22:30

לגאנס
-
לוגרונייס

אין תוצאות ליום זה