לוח תוצאות ספורט

הצג משחקי LIVE בלבד
כל המשחקים
המשחקים שלי
13.10
14.10
15.10
16.10
17.10
18.10
19.10
20.10
21.10
22.10
23.10
24.10
25.10
אתמול 26.10
היום 27.10
מחר 28.10
29.10
30.10
31.10
01.11
02.11
03.11
04.11
05.11
06.11
07.11
08.11
09.11

ישראל - גביע המדינה

20:00

הפועל פתח תקוה
-
הפועל בני ערערה עארה

ספרד - לה ליגה

20:00

ראיו ואיקנו
-
ברצלונה

20:00

מאיורקה
-
סביליה

21:00

בטיס
-
ולנסיה

22:30

ריאל מדריד
-
אוסאסונה

אנגליה - גביע הליגה

21:45

סטוק סיטי
-
ברנטפורד

21:45

ווסטהאם
-
מנצ'סטר סיטי

21:45

לסטר
-
ברייטון

21:45

ברנלי
-
טוטנהאם

21:45

פרסטון
-
ליברפול

איטליה - סריה א'

19:30

יובנטוס
-
ססואולו

19:30

סמפדוריה
-
אטאלנטה

19:30

אודינזה
-
ורונה

21:45

קליארי
-
רומא

21:45

אמפולי
-
אינטר

21:45

לאציו
-
פיורנטינה

צרפת - ליגה ראשונה

22:00

ניס
-
מארסיי

ארה"ב - MLS

הסתיים

לוס אנג'לס
3 - 0
סיאטל סאונדרס

סקוטלנד - פרמייר ליג

21:45

ריינג׳רס
-
אברדין

21:45

סט. ג'ונסטון
-
הארטס

21:45

דנדי
-
רוס קאונטי

21:45

היברניאן
-
סלטיק

21:45

ליבינגסטון
-
דנדי יונייטד

21:45

מאת'רוול
-
סט. מירן

גרמניה - הגביע הגרמני

19:30

מנהיים
-
אוניון ברלין

19:30

בוכום
-
אוגסבורג

19:30

דינמו דרזדן
-
סט. פאולי

19:30

באייר לברקוזן
-
קרלסרוהה

21:45

בורוסיה מנשנגלדבאך
-
באיירן מינכן

21:45

האנובר 96
-
פורטונה דיסלדורף

21:45

רגנסבורג
-
האנזה רוסטוק

21:45

שטוטגרט
-
פ.צ. קלן

סרביה - ליגה ראשונה

18:00

רדניק סורדוליצ'ה
-
הכוכב האדום בלגרד

פינלנד - ליגה ראשונה

18:30

קוטיפי
-
האקה

18:30

הונקה
-
איי.סי אולו

18:30

מרייהמן
-
לאטי

18:30

אילב
-
אינטר טורקו

18:30

סיינג'וקי
-
קופס

18:30

הלסינקי
-
HIFK

שוודיה - ליגה ראשונה

20:00

סיריוס
-
האמרבי

20:00

קלמאר
-
ורברגס בויס

20:00

מאלמו
-
סולנה

20:00

אוסטרסאנדס
-
האקן

נורווגיה - ליגה ראשונה

19:00

האוגסונד
-
רוזנבורג

19:00

לילסטרום
-
סטאבק

19:00

מיונדאלן
-
קריסטיאנסאנד

19:00

סנדרפיורד
-
סטרומסגודסט

19:00

טרומסו
-
אוד גרינלנד

21:00

מולדה
-
בודו גלימט

הולנד - הגביע ההולנדי

19:45

Oss '20
-
טוונטה

21:00

ווסטלאנדיה
-
אקסלסיור מאסלויס

21:00

אלמר סיטי
-
גו אהד איגלס

21:00

הרקמאסה בויס
-
DOVO

21:00

אדו 20
-
בארנדרכט

21:00

איסלמרבוגלס
-
אקסלסיור

21:00

קאפלה
-
ניימיכן

21:00

AFC
-
הירנביין

21:00

ג'י.דאבלי.וי
-
ספרטה רוטרדם

21:00

דה טרפרס
-
ריג'נסבורגס בויס

21:00

פורטונה סיטארד
-
טופ אוס

21:00

סטפהורסט
-
גמרט

22:00

כרונינגן
-
הלמונד ספורט

פורטוגל - גביע הליגה

21:30

ויטוריה גימראייש
-
בנפיקה ליסבון

בלגיה - הגביע הבלגי

21:00

דנדר
-
אופן

21:00

RFC סריינג'
-
סט. טרוידן

21:00

שרלרואה
-
לומל

21:00

רויאל קנוקה
-
קורטרייק

21:00

Sint-Eloois-Winkel Sport
-
גנק

21:30

Francs Borains
-
בירסחוט

21:45

לה לובייר
-
אנדרלכט

21:45

Lierse K.
-
לובן

21:45

קלאב ברוז'
-
דיינזה

ברזיל - גביע נורדסטה

הסתיים

Floresta EC
0 - 0
Ferroviário

הסתיים

בוטאפוגו פראייבנו
1 - 1
ויטוריה

21:30

סאוזה
-
ABC

ברזיל - קופה פאוליסטה

הסתיים

פורטוגזה
1 - 2
Votuporanguense

לאחר פנדלים

דה פירסיסבה
1 - 1
סאו קאיטאנו

טורקיה - הגביע הטורקי

13:00

Hekimoglu Trabzon
-
Düzcespor

13:00

קורום FK
-
Arnavutköy Belediyespor

13:00

ואן ספור
-
זונגולדק קומורספור

13:00

קוצ'אליספור
-
בייבורט אוזל אידרה

13:00

טורגולוספור
-
מרדינספור

13:30

Kirsehir Belediyespor
-
דרסיה גנצ'לרבירליגי

13:30

Serik Belediyespor
-
פצרספור

13:30

קסיורנגוצ'ו
-
Agri 1970

13:30

אנקרה דמירספור
-
Yomraspor

14:00

Karacabey Birlikspor
-
סאנליורפספור

14:00

אושאק בלדייספור
-
נווסהירספור

14:00

דניזליספור
-
Sile Yildizspor

14:00

אושאק ספורטיף
-
נווסהירספור

14:00

אנקרספור
-
אינגולספור

14:00

Bodrumspor
-
Isparta Davrazspor

14:00

איסטנבולספור
-
Ergene Velimese

14:00

Afjet Afyonspor
-
איילול בלדייספור

14:00

קירקלריספור
-
Osmaniyespor

14:00

Manisa Buyuksehir Belediye Spor
-
Fatsa Belediyespor

14:00

סארייר
-
אדירנספור

14:00

מנמן בלדי
-
קארסיאקה

15:30

ארזורום
-
נזילי בלדייספור

20:45

קייסריספור
-
Artvin Hopaspor

אוקראינה - גביע

14:00

Veres Rivne
-
וורסקלה

17:00

מאריפול
-
דינמו קייב

19:30

צ'רנומורץ אודסה
-
שחטאר דונייצק

בינלאומי - ידידות נשים

הסתיים

קנדה (נ)
1 - 0
ניו זילנד (נ)

הסתיים

ארה"ב (נ)
6 - 0
ד. קוריאה נשים

אירופה - קדם אליפות אירופה-עד 17

15:00

ליכטנשטיין עד17
-
בולגריה עד17

15:00

קרואטיה עד17
-
סרביה עד17

17:00

צפון אירלנד עד17
-
סקוטלנד עד17

21:00

איטליה עד17
-
אלבניה עד17

יוון - גביע יווני

15:00

קסאנטי
-
איאוניקוס

15:00

אילופוליס
-
לאמיה

17:15

פנסראיקוס
-
וולוס

19:00

אטרומיטוס
-
פנאתינייקוס

21:30

פאנצ'אייקי
-
פאנאיתוליקוס

רוסיה - הגביע הרוסי

15:00

יניסיי
-
קריליה סובטוב

17:00

אלאניה ולאדיקווקאז
-
פ.ק. אופה

17:30

וולגוגראד
-
אחמט גרוזני

18:00

קאמאז
-
אוראל

18:00

פאקל ורונזך
-
ניג'ני נובגורוד

18:30

Veles
-
ארסנל טולה

19:00

טורפדו מוסקבה
-
פ.ק. רוסטוב

19:30

קובאן
-
קרסנודאר

20:00

בלטיקה
-
חימקי מוסקבה

איטליה - סריה ב'

19:00

קוסנזה
-
טרנה

21:30

ויצ'נזה
-
מונזה

אין תוצאות ליום זה