היסטוריה: עיריות רמת גן וגבעתיים יתמכו בקבוצת הכדורסל

הפועל רמת גן הפועל רמת גן | יח"צ
נציגי העיריות וקבוצת האוהדים מהליגה הלאומית לגברים חתמו על ההסכם הרב שנתי. משה רווח: "מדובר בסגירת מעגל". ישראל זינגר: "גאה להיות שותף במעמד היסטורי"
 נציגי עיריית רמת-גן וקבוצת הפועל רמת גן-גבעתיים חתמו היום (חמישי, 22.6) בראשי תיבות על הסכם תמיכה רב-שנתי בקבוצת הכדורסל. מדובר בהסכם משותף של עיריית רמת-גן, עיריית גבעתיים וקבוצת הכדורסל, אשר הוקמה מחדש בשנת 2011 כקבוצה במודל של בעלות אוהדים וטיפסה בשנים האחרונות מליגה ב' ועד לצמרת הליגה הלאומית. 

"הפועל רמת גן-גבעתיים מודה לראש עיריית רמת-גן, ישראל זינגר, לממלא מקומו ומחזיק תיק הספורט, משה רווח, ולראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, על שהביאו להעצמתה של הקבוצה באמצעות החוזה עליו חתמנו פה היום", מסר יו"ר הקבוצה, נמרוד כהן, "הסכם משולש זה יסייע להצלחת הקבוצה, יקדם את שיתוף הפעולה הספורטיבי וייטיב עם תחום הכדורסל באזור גוש דן. אני מודה לראשי הערים זינגר וקוניק, ולמ"מ ראש העיר רווח על שנרתמו להצלחת הקבוצה ופעלו לחיזוקה". 


משה רווח בירך: "כמי שהיה בין אלה שסייעו להקמתה מחדש של הקבוצה בתחילת העשור, מדובר מבחינתי בסגירת מעגל. מעבר לתמיכה הכספית, עיריית רמת-גן תסייע ככל יכולתה על מנת לקדם את המועדון לצמרת הכדורסל הארצי". 


משלבים ידיים ומשתפים פעולה (באדיבות עיריית רמת גן)


לדברי ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק: "אני שמח על ההסכם המשותף שמבטיח את יציבותה והתקדמותה של קבוצת הכדורסל, שמאז ומעולם ייצגה את שתי העיריות. עיריית גבעתיים מחויבת הילדים ובני הנוער המשחקים במחלקת הנוער של המועדון – ותמיד תדאג שיהיה להם אופק מקצועי וקבוצה באחת משתי הליגות הגבוהות לשאוף אליה". 

ראש עיריית רמת-גן, ישראל זינגר, סיכם: "אני שמח וגאה להיות שותף במעמד היסטורי של חתימה שתקדם את הספורט ברמת גן-גבעתיים. מזה מספר שנים שאני עוקב בסיפוק רב אחר הצלחותיה של הפועל, גם בהיבט המקצועי וגם בהיבט הקהילתי. התחייבתי לתמוך בקבוצה והסכם זה מממש את התחייבותי". 

ההסכם יובא לאישור מועצות הערים ולאחריו הוא ייכנס לתוקפו באופן רשמי.

 

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בלגיה
  5
  טוניסיה
  2
  Live
 • דרום קוריאה
  1
  מקסיקו
  2
  Live
 • גרמניה
  2
  שבדיה
  1
  Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ