"נצטרך להיזהר מערן זהבי, הוא מבקיע מכל מצב"

הגביע הסיני: גוואנגז'ו אברגרנדה - גוואנגז'ו רפ 2:7
מאמנה החדש של ליאונינג, רנה לבלו, הזהיר מהישראלי לקראת המפגש מול גוואנגז'ו RF (ראשון, 14:30 בספורטHD2) ואף יציב עליו שמירה אישית. רנאטיניו המושעה ייעדר
גוואנגז'ו RF וערן זהבי ינסו להתאושש מחר (ראשון, 14:30 בספורטHD2) מהתבוסה 7:2 בדרבי נגד אברגרנדה בגביע הסיני וצפוי להם על הנייר משחק קל יחסית, בבית מול ליאונינג הממוקמת מעל הקו האדום.

למרות זאת, המאמן דראגן סטויקוביץ' שרוצה לראות ניצחון שלישי רצוף בליגה, יצטרך להסתדר ללא רנאטיניו המושעה ויציב ב-11 את סולבי אוטסן, הבלם האיסלנדי במשחקו השני בלבד בקבוצה.המאמן החדש של ליאונינג, רנה לבלו הצרפתי, הזהיר את שחקניו מזהבי: "נצטרך לסגור חזק בהגנה ולהיזהר מהחלוץ הישראלי שכובש מכל מצב", אמר. בסין דווח שהמאמן יציב שמירה מיוחדת על זהבי כדי להרחיק אותו כמה שיותר מהשער.זהבי ורנאטיניו. מחר השניים לא יוכלו לשתף פעולה (גוואנגז'ו RF)

ללא השותף שלו זהבי יצטרך להסתדר לבד ולקוות לכבוש כדי לשבור את שיא כיבוש השערים העונה בסין. הוא כבש 20 שערים ומקדים עד כה את וו ליי השני עם 13. סטויקוביץ' אמר: "כולם חושבים שזה יהיה משחק קל, אבל אני חושב ההיפך כי הקבוצה האורחת תבוא להילחם ולסגור משחק. הם נלחמים על חייהם ויבואו עם מאמן חדש".
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ