הקרבות על הירידה בשבת, בית"ר מול ב"ש בשני
הפועל תל אביב - הפועל אשקלון 0:0
פורסם לוח המשחקים של המחזור ה-33 בפלייאוף התחתון וה-35 בעליון: מכבי פ"ת מול מכבי ת"א בראשון, האלופה תתארח בטדי
מנהלת הליגות בכדורגל פרסמה היום (ראשון) את לוח המשחקים של המחזור ה-33 בפלייאוף התחתון וה-35 בפלייאוף העליון.

 

במוקד יעמדו מאבקי הירידה במסגרתם הפועל תל אביב נגד הפועל רעננה והפועל אשקלון מול עירוני קריית שמונה. שני המשחקים ייערכו בשבת ב-20:30. בית"ר ירושלים תארח את הפועל באר שבע ביום שני ב-20:30.

 


הפלייאוף התחתון

שבת, 13.5 – הפועל רעננה – הפועל ת"א (20:30)

 

שבת, 13.5 – הפועל אשקלון – עירוני ק"ש (20:30, ספורט 1)

 

שבת, 13.5 – בני יהודה – מ.ס אשדוד (20:30)

 

שבת, 13.5 – הפועל כפ"ס (20:30, ספורט 4)

 

הפלייאוף העליון

שבת, 13.5 – בני סכנין – מכבי חיפה (18:00)

 

ראשון, 14.5 – מכבי פ"ת – מכבי ת"א (20:15, ספורט 2)

 

שני – 15.5 – בית"ר ירושלים – הפועל באר שבע (20:30, ספורט 1)

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ