שיר צדק לא יקבל זימון לנבחרת לקראת ליכטנשטיין וספרד

הפועל חיפה - הפועל באר שבע 1:1
ההחלטה בעקבות החומר שהתגלה בבדיקת השתן של בלם באר שבע. בהתאחדות הגיבו לדברי ברקת ("השחקנים מקבלים תוספי מזון גם בנבחרת"): "אם תגיע דרישה לחקור, נקיים בדיקה מקיפה"
"ראשי ההתאחדות לכדורגל והמאמן הלאומי אלישע לוי החליטו כי בסיטואציה הנוכחית שיר צדק לא יקבל זימון לסגל נבחרת ישראל לקראת המשחקים מול ליכטנשטיין וספרד עד לקבלת תשובה ודאית בעניין החומר שלכאורה התגלה בבדיקת השתן שנערכה לשחקן במסגרת הליגה האירופית", כך נמסר בהודעה רשמית שהוציאה ההתאחדות לכדורגל. "שיר שחקן מצוין ומחויב לנבחרת ישראל ואנחנו מקווים שישוב להיות חלק ממנה מהר ככל האפשר״, נאמר עוד.

קודם להחלטה שלא להזמין את צדק הגיבו גורמים בהתאחדות לסערה במילים האלה: "כרגע הנושא בטיפול של אופ"א ולא נמצא בסמכותנו או בסמכות המנהלת. אחרי שתסתיים בדיקת הבקבוקון השני ויגיעו המסקנות מאופ"א נוכל להגיב ולטפל". יש לציין כי בהתאחדות לכדורגל ביקשו מהפועל באר שבע את פרטי הבדיקה, בניסיון להבין באיזה חומר אסור מדובר, אולם האלופה סירבה לשתף פעולה ובהתאחדות בשלב זה לא יודעים באיזה סוג של חומר אסור מדובר.על דבריה של בעלי הפועל באר שבע אלונה ברקת לפיהם: "השחקנים שלנו, בהם שיר, משחקים במסגרות אחרות וגם שם הם מקבלי תוספי מזון", אמרו בהתאחדות: "אנחנו מעדיפים לא להגיב לדברים של אלונה. אם תגיע דרישה מהפועל ב"ש לחקור את הנושא, נקיים בדיקה מקיפה".


הקבוצה עצמה נמצאת בצ'כיה לקראת המשחק מול ויקטוריה פלזן ביום חמישי (20:00, ספורט1) במחזור השני בשלב הבתים של הליגה האירופית, אך במועדון החליטו שצדק לא יהיה בסגל למשחק.

ברקת וצדק. בהתאחדות מעדיפים לא להתייחס (מאיר אבן חיים)
ברקת וצדק. בהתאחדות מעדיפים לא להתייחס (מאיר אבן חיים)
 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ