הקופים הירוקים לגיא לוזון: תעמוד במילה שלך ותלך קיבינימט

הקופים הירוקים לגיא לוזון: תעמוד במילה שלך ותלך קיבינימט גיא לוזון. מוכן לב\ש | צילום: ערן לוף
חברי הארגון הגיעו לאימון, תלו שלט נגד המאמן ואיימו על השחקנים: "אתם הבאים בתור". בהמשך פרסמו פוסט והודיעו על מחאה: "הפסד בדרבי זה דקירה בלב שלנו. הליצן מפתח תקווה חייב ללכת". הפרטים המלאים בפנים
מכבי חיפה ערכה היום (חמישי) את מסיבת העיתונאים השבועית לקראת המשחק מול הפועל אשקלון במסגרת המחזור ה-13 בליגת העל (שבת, 18:15, ספורט4).הירוקים יגיעו לאחר ההפסד הכואב בדרבי בתחילת השבוע (1:0) ובצל השמועות על כך שהמאמן גיא לוזון עשוי להתפטר מתפקידו במקרה של הפסד לקבוצה של יובל נעים.

בהמשך הערב, אימון הקבוצה לא עבר בשקט כשעשרות אוהדים הגיעו והביעו טענות רשות נגד המאמן והשחקנים. "לך הביתה. כבר 14 שאתה מספר סיפורים ואנחנו לא מסוגלים לשים גול", צעקו לגיא לוזון. גם השחקנים ספגו: "לא מגיע לכם להיות במכבי חיפה. איך לא ניצחתם בדרבי? אכפת לכם רק מכסף". בהמשך הערב, לאחר שתלו שלט והאשימו את השחקנים והמאמן, פרסם ארגון הקופים הירוקים הודעה חריפה בה הם הודיעו על מחאה במשחק הקרוב. הפוסט לפניכם.


לוזון אמר בפתיחת מסיבת העיתונאים: "התוצאות הם דבר חשוב מאוד. מצד שני, אם היו אומרים לי שנשחק ככה בדרבי הייתי מרוצה. יש אכזבה ותסכול מכך שבסופו של דבר לא הבאנו את הנקודות מהמשחק מול הפועל חיפה".


היכולת: "להרים את הקבוצה מבחינת כדורגל, הרמנו. מבחינת תוצאות אנחנו עדיין לא כובשים ומממשים את השליטה שלנו במשחק, כמו נגד בית"ר. אני לא רוצה לתת לשחקנים להוריד את הראש, ועוד כמה משחקים כאלו והתוצאות יגיעו. אני ממוקד למשחק מול אשקלון, שוב לבעוט 20 בעיטות למסגרת והניצחון יגיע".

גיא לוזון. "לא אחראי על הכדורגל של הפועל חיפה" (ערן לוף)
גיא לוזון. "לא אחראי על הכדורגל של הפועל חיפה" (ערן לוף)

העתיד: "אני מאמין שיש שלנו שחקנים וסגל מצוין. כמו שלא ניצחנו חמישה משחקים ברציפות, אפשר לנצח חמישה ברציפות. יש לנו את הכישרון להביא לשיפור היכולת של הקבוצה".

שיחה עם יעקב שחר: "שום שיחה שלי עם שחקן או עם מישהו במועדון לעולם לא דלפה לתקשורת. ככה שזה לא רלוונטי מה דיברתי עם מישהו במועדון".

ההרכב לאשקלון: "זה לא רציני כרגע שאומר את ההרכב. לגבי מי שישחק נגד אשקלון, השחקנים יידעו את זה לפני כולם".

שחר ולוזון. המאמן לא בוגד בבעלים (דני מרון)
שחר ולוזון. המאמן לא בוגד בבעלים (דני מרון)

הפוסט של רוקאביצה: "אני לא מעודכן בנושא. אני לא מתעסק בזה כי זה לא רלוונטי. אם הוא יעמוד לדין יהיה לי מה לומר".

אבי לוזון: "אני לא בטוח בכל שהוא אמר שאני יעזוב את מכבי חיפה. לאחרונה לא דיברתי איתו ככה ששום ציטוט שלו לא רלוונטי. אין לי דוברים, אין לי מושג מה הוא אמר. את הדברים שאני רוצה לומר אני אומר במסיבות העיתונאים".

אבי לוזון. דיבר בשם האחיין? (עדי אבישי)
אבי לוזון. דיבר בשם האחיין? (עדי אבישי)

העבודה המשותפת עם אלאך: "הרצון הוא לשחק כדורגל כמה שיותר טוב ולנצח את כל המשחקים. אנחנו רוצים שנהיה דומיננטיים, ולהיכנס לפרטים זה ביני לבינו. אם היינו מנצחים כמו שהפועל חיפה שיחקו, היו פה ביקורות. כשהפסדנו למכבי תל אביב היו דיבורים כאילו הפסדנו 0:20".

הפועל חיפה: "אני לא אחראי על הכדורגל שלהם, אלא על הכדורגל שלי. אני מאמין שאם נמשיך בדרך שלנו נשיג את התוצאות".

לוזון ואלאך. המאמן לא מספר על היחסים (מכבי חיפה, אתר רשמי)
לוזון ואלאך. המאמן לא מספר על היחסים (מכבי חיפה, אתר רשמי)

על רוב מאס: "עדיין לא נפגשתי איתו כי הוא עדיין לא הגיע לארץ. כשאני אפגש איתו, נדבר. הוא יהיה עוזר מאמן. הוא צריך להגיע ביום שישי ולא נראה לי שהוא יהיה על הספסל נגד אשקלון".

סיום הסיבוב הראשון: "אני מאוכזב מהתוצאות בסיבוב. אנחנו צריכים במשחקים הקרובים לשחק טוב, להיות דומיננטיים, לכבוש ולנצח".

סינטיהו סלליך: "החזרה שלי למכבי חיפה זה לא הייתה בתכנון שלי, אבל ברגע שהגעתי לאימונים והם הראו נכונות להחתים אותי לא היה לי ספק שאני חוזר הביתה. סיימתי פרק של שלוש שנים במאריבור עם ליגת האלופות ואליפויות. לחזור למועדון כמו מכבי חיפה עם אצטדיון וקהל כזה, זה כיף גדול ואני מרגיש בבית".

סינטיהו סלליך. לא תיכנן לחזור לחיפה (דני מרון)
סינטיהו סלליך. לא תיכנן לחזור לחיפה (דני מרון)

הגורם לתוצאות הרעות: "התוצאות לא טובות אבל אני חושב שאם מסתכלים על החודש האחרון אנחנו מתקדמים ממשחק למשחק, יותר דומיננטיים ומגיעים למצבים, וצריך לדעת לתת את הגולים האלה. אם היינו מבקיעים היינו מנצחים, כמובן שהתוצאות מתסכלות. לא נוותר ונקווה להמשיך את הכדורגל הטוב שלנו, ונפרוץ את הסכר והגולים יבואו".

הקהל: "אנחנו לא מפחדים לאבד שום דבר. אנחנו רק חושבים על ניצחון, והקהל נותן לנו את הכוח ואנרגיות. אני בטוח שהם יבואו נגד אשקלון ואני מקווה שנוכל להחזיר עם ניצחון בשבת".

אוהדי מכבי חיפה. נותנים אנרגיות לשחקנים (ערן לוף)
אוהדי מכבי חיפה. נותנים אנרגיות לשחקנים (ערן לוף)

צמרת: "אנחנו יכולים וצריכים להיות בצמרת, ונעשה הכל שמכבי חיפה תהיה שם. אנחנו עובדים מאוד קשה עם הצוות המקצועי, ואני בטוח שבסופו של דבר יגיעו התוצאות".

פרגון בין השחקנים: "חלוץ או קשר שמגיעים למצבי הבקעה רוצים לכבוש וזה לגיטימי. אין לנו בעיה של פרגון בחלק ההתקפי, והגולים עוד יגיעו".

ניקיטה רוקאביצה. לוזון לא מעורה בפרטים (ערן לוף)
ניקיטה רוקאביצה. לוזון לא מעורה בפרטים (ערן לוף)

מה חסר: "חסר למכבי חיפה להביא את התוצאות, וכרגע התוצאות לא טובות. אנחנו עובדים קשה כדי שיהיה כיף לראות אותנו, שנהיה קבוצה ששולטת במשחק. ברגע שאתה שולט התוצאות כבר יבואו".

מחאת הקהל: "הקהל הוא מביע את הדעה שלו. אני מבין את התסכול של הקהל, גם אנחנו מתוסכלים שאנחנו לא מנצחים. הם צריכים להבין שהם הכוח שלנו בכל מגרש בארץ, ואנחנו נותנים הכל על המגרש. הקהל לא טיפש כי הם רואים שהשחקנים מחוייבים ונותנים הכל על המגרש, ולכן הם באים בכל משחק ואנחנו צריכים אותם איתנו".
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ