אס"א תל אביב זכתה בגביע המדינה לנשים
אס"א תל אביב זכתה בגביע המדינה לנשים אס"א תל אביב זכתה בגביע המדינה לנשים | צילום: ההתאחדות לכדורגל בישראל
צמד של הקפטנית מורן לביא העניק לקבוצתה 1:2 על מכבי כשרונות חדרה, ואת התואר הנכסף. שובל טוויל הצליחה רק לצמק לקראת הסיום
 אס"א תל אביב זכתה הערב (חמישי) בגמר גביע המדינה לנשים אחרי שגברה 1:2 על מכבי כשרונות חדרה באצטדיון העירוני בלוד.

לפני המשחק התקיים טקס פרידה משחקנית נבחרת הנשים ומכבי כשרונות חדרה, מיכל רביץ שהודיעה על פרישה בסיום העונה. לפני הענקת המדליות והגביעים בסיום המשחק, התקיים טקס נבחרי ונבחרות העונה בליגת הנשים. כשבפרס תגלית העונה זכתה ליאור אדרי ממ.ס. קרית גת,  אייל שדה ממ.ס. קרית גת זכה בפרס מאמן העונה ועדי יורמן מאס"א ת"א נבחרה לשחקנית העונה.


כבר בדקה הרביעית עלתה אס"א ליתרון במשחק אחרי שהרמה של אשרת עיני מצאה את מורן לביא שנגחה פנימה את ה-0:1. בדקה ה-30 נשרק פנדל לזכות אס"א והקפטנית לביא השלימה צמד כשדייקה מהנקודה הלבנה מול טל אסייב וקבעה 0:2. שובל טוויל הספיקה רק לצמק בנגיחה בדקה ה-86 והמשחק הסתיים בניצחון 1:2 של אס"א ת"א.


הרכבים
מכבי כשרונות חדרה: טל אסייב, טל סופר (אפרת בן אהרון), חנין נאסר, שובל טוויל (מריאן עווד), דניאל סופר, שנוסקה יאנג, רעות דוד, סשנה קמפבל, ספיר סרוסי, מריאן עווד, שקירה דונקן.


אס"א ת"א: עדי יורמן, דניאל פז, הדס מורין, מאיה ברקי, עדן אביטל, שירלי אוחנה (מיקה פלורסהיים), טלי חנן, ורד כהן (אתי סגס), ענת מימוני, אשרת עיני, מורן לביא.

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מלאדה בולסלאב
    2
    ס. קורצ'ה
    1
    Live
  • FK Olimpik Donetsk
    1
    פאוק
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    שקנדיה
    1
    Live
  • מכבי תל אביב
    1
    PAE Panionios GSS
    0
    Live
  • פ.ס.ו.
    0
    NK Osijek
    1
    Live
  • פ.צ. קרסנודאר
    2
    Lyngby BK
    1
    Live
  • שטורם גראץ
    1
    פנרבחצ'ה
    2
    Live
  • א.י.ק סולנה
    1
    בראגה
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    3
    סיון
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    2
    מינסק
    0
    Live
  • Östersunds FK
    1
    פולה
    0
    Live
  • אוטרכט
    0
    פוזנן
    0
    Live
  • FC Dinamo 1948 Bucureşti
    1
    אתלטיק בילבאו
    1
    Live
  • א. גיורגיו
    0
    אולכסנדריה
    0
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    0
    מאריטימו
    0
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    0
    זניט סנט. פטרסבורג
    2
    Live
  • MZKS Arka Gdynia
    3
    מיידטלנד
    2
    Live
  • CS Universitatea Craiova
    0
    מילאן
    1
    Live
  • ברונדבי
    0
    היידוק
    0
    Live
  • פנאתינייקוס
    1
    גאבאלה
    0
    Live
  • בורדו
    2
    וידיאוטון
    1
    Live
  • גנט
    1
    ריינדורף
    1
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    ספרטה פראג
    0
    Live
  • דינמו זאגרב
    2
    אוד
    1
    Live
  • מרסיי
    4
    אוסטנד
    2
    Live
  • אברדין
    2
    אפולון
    1
    Live
  • אוסטריה וינה
    0
    AEL Lemesós
    0
    Live
  • אברטון
    1
    MFK Ružomberok
    0
    Live
  • פרייבורג
    1
    דומז'אלה
    0
    Live
  • אסטנה
    3
    לגיה
    1
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ