מונטה קרלו: ג'וקוביץ' שרד בקושי מול סימון
ג'וקוביץ' הדיח את ז'יל סימון
הסרבי העפיל לסיבוב השני אחרי 6:3, 6:3, 7:5 וניצל חוסר ריכוז של יריבו. טסונגה הודח במפתיע, גם טומי רוברדו
טורניר המאסטרס מסדרת ATP1000 נפתח על החימר של מונטה קרלו, והפתעה גדולה כמעט ונרשמה כבר בסיבוב הראשון כשנובאק ג'וקוביץ' שרד נגד ז'יל סימון הצרפתי 3:6, 6:3, 5:7.
 
 
הסרבי כבר הוליך אחרי מערכה ראשונה מוצלחת, אך נשבר בשניה והמשחק הלך לסט מכריע. סימון הצליח לשבור במשחקון התשיעי וכבר הגיש למשחק עד שנולה התעורר בזמן ולקח שלושה משחקונים ברציפות בדרך לניצחון.
 
הפתעה שבכל זאת נרשמה היתה מצידו של ג'ו ווילפרד טסונגה המדורג עשירי שהופתע 6:7 (3), 6:2, 6:3 בידי אדריאן מניירו (56) בדרבי צרפתי. בנוסף ז'יל מולר דילג מעל טומי רוברדו עם 2:6, 2:6 חלק.

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ