מארי, קיריוס ודל פוטרו עלו לשלב הבא, זברב וקונטה עפו
חצי גמר טורניר מדריד: נדאל - ג'וקוביץ'
רולאן גארוס: המדורג 1 שייט, אלוף רומא הטרי לא יכול היה לוורדסקו המנוסה והפסיד ב-4 מערכות. גם ברדיך ואיסנר עלו, בושארד העפילה אצל הנשים
עוד יום משחקים ברולאן גארוס יצא לדרך, ואיתו עוד שמות גדולים שהעפילו לסיבוב השני של הגראנד סלאם הצרפתי.

אנדי מארי לא טייל אבל יהיה בסיבוב השני. המדורג ראשון בעולם גבר 4:6, 6:4, 2:6, 0:6 על אנדריי קוזנצוב הרוסי ועלה לסיבוב השני. המדורג 13 תומאס ברדיך גבר 1:6, 1:6, 6:4, 4:6 על ז'אן-לנארד סטראף הגרמני.

ניק קיריוס האוסטרלי דילג מעל פיליפ קולשרייבר עם 3:6, 6:7 (4), 3:6 תוך שעה ו-54 דקות בלבד. גם חואן מרטין דל פוטרו לא התקשה וטיאטא 2:6, 1:6, 4:6 את גווידו פלה בדו קרב הארגנטינאים. אלכסנדר זברב, אלוף רומא ואחד השחקנים המבטיחים בסבב קרס תחת הלחץ והפסיד לפרננדו ורדסקו הוותיק 6:4, 3:6, 6:4, 6:2, במשחק שחודש לאחר שהופסק אמש עקב חשיכה.

דל פוטרו. ממשיך קדימה
דל פוטרו. ממשיך קדימה

ניקולס אלמגרו הספרדי שלח הביתה את מרכוס בגדאטיס הוותיק אחרי 7:6, 4:6, 3:6, 6:7. המדורג 21 ג'ון איסנר האמריקני גבר 3:6, 6:4, 6:7, 3:6 על האוסטרלי ג'ורדן תומפסון וגם הוא יהיה בשלב הבא.
 

אצל הנשים ניצחה אלנה סביטולינה את ירוסלבה שבדובה 4:6, 3:6, בעוד שקרלה סוארס נבארו הדיחה את מריה סקארי 4:6, 2:6. השמינית בסבב, ג'ואנה קונטה מנגד הופתעה על ידי סו-וי סייה הטייוואנית המדורגת 109 בעולם, 6:1, 6:7 (2), 4:6. ג'ני בושארד הדיחה את היפנית ריסה אוזאקי עם 6:2, 3:6, 2:6 והתגברה על הפציעה בקרסול.

הפולניה אגה רדוונסקה, המדורגת תשיעית, שלחה הביתה את הצרפתייה בת ה-20 פיונה פרו עם 1:6, 1:6 קליל.
 

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ