ברדיך ופרר הודחו, מארי, נישיקורי וצ'יליץ' עלו
אנדי מארי אנדי מארי | צילום: AFP
רולאן גארוס: הבריטי התקשה מול קליז'אן, הרוסי חצ'נוב הפתיע את הצ'כי הוותיק בשלוש מערכות חלקות ועלה לסיבוב השלישי. נשים: רדוונסקה וסביטלובה עלו שלב
קארן חצ'נוב מרוסיה המדור'ג 53 בעולם ניצח בשלוש מערכות את תומאס ברדיך הצ'כי (14) בסיבוב השני ברולאן גארוס. גם דויד פרר הוותיק, פינאליסט 2013, בחוץ לאחר שהפסיד לבן ארצו פליסיאנו לופס בחמש מערכות מרתקות.

חצ'נוב, לופס, מרין צ'יליץ', קאי נישיקורי, ג'ון איסנר הצטרפו לרפאל נדאל ונובאק ג'וקוביץ' ועלו אף הם לסיבוב השלישי, נמשך היום (חמישי) הסיבוב השני ברולאן גארוס עם כמה משחקים מעניינים.


גברים

למרות הפסד במערכה הראשונה, אנדי מארי לסיבוב השלישי אחרי שגבר על הסלובקי המדורג 50 בעולם מרטין קליז'אן. הבריטי היה צריך לא פחות משלוש שעות ו-38 דקות כדי לנצח בתוצאה 7:6, 2:6, 2:6, 6:7 ולפגוש בשלב הבא את חואן מרטין דל פוטרו.

בנוסף לקליז'אן, גם האוסטרלי המדורג 18 ניק קיריוס סיים את דרכו בסביבו השני כשנוצח על ידי קווין אנדרסון הדרום אפריקאי בתוצאה 7:5, 4:6, 1:6, 2:6.


צ'יליץ'. טייל לשלב הבא (AFP)

חצ'נוב לא סתם עלה לסיבוב השלישי הוא לא לקח שבויים מול ברדיך כשניצח 5:7, 4:6, 4:6. פרר כדרכו נאבק לפני שהרים את הדגל הלבן עם 7:5, 3:6, 7:5, 4:6, 6:4 בקרב שנמשך שלוש שעות ו-52 דקות.

צ'יליץ' טייל עם 3:6, 3:6, 2:6 על קונסטנטין קרווצ'וק (129) הרוסי. איסנר אמנם עלה בצורה חלקה אבל עבד קשה מול פאולו לורנצי האיטלקי בן ה-35 - 3:6,  6:7 (3), 6:7 (2) בתום מותחן שארך שעתיים ו-13 דקות. נישיקורי הביס את ג'רמי שארדי (34) הצרפתי 3:6, 0:6, 6:7(5)
אגניישקה רדוונסקה. עבדה קשה (gettyimages)
אגניישקה רדוונסקה. עבדה קשה (gettyimages)


נשים

אגניישקה רדוואנסקה התקשתה מול אליסון ואן אוטיוונק הבלגית אך הצליחה לחזור מפיגור מערכה בדרך לניצחון 6:7 (3), 2:6, 3:6 ועלתה לסיבוב השלישי. ילנה סביטולינה האוקראינית עמלה אף היא כדי לנצח את צבטנה פירונקובה 6:3, 2:6, 3:6.

 

תוצאות נוספות

מגדה לינט - אנה קוניוך 0:6, 5:7

אליז קורנה - ברבורה סטריקובה 4:6, 1:6

דריה קסטקינה - מרקטה ונדרוסובה 6:7, 4:6

סייה סו-וויי - טיילור טאונסנד 0:6, 6:2, 3:6

 

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • בארטון
    2
    ברמינגהאם
    1
    Live
  • Potton United FC
    2
    AFC Dunstable
    0
    Live
  • Cambridge City FC
    1
    Stamford AFC
    0
    Live
  • AC London FC
    1
    Egham Town FC
    5
    Live
  • Prescot Cables FC
    2
    City of Liverpool FC
    2
    Live
  • מץ
    0
    מונאקו
    1
    Live
  • באיירן מינכן
    3
    באייר לברקוזן
    1
    Live
  • לגאנס
    1
    אלאבס
    0
    Live
  • ולנסיה
    1
    לאס פלמאס
    0
    Live
  • באטה בוריסוב
    1
    אולכסנדריה
    1
    Live
  • דינמו זאגרב
    1
    ס. קורצ'ה
    1
    Live
  • אפולון
    3
    מיידטלנד
    2
    Live
  • פ.צ. קרסנודאר
    3
    הכוכב האדום
    2
    Live
  • הפנארפג'אדר
    1
    בראגה
    2
    Live
  • וורדר
    2
    פנרבחצ'ה
    0
    Live
  • פאוק
    3
    Östersunds FK
    1
    Live
  • ויקטוריה פלזן
    3
    א.א.ק לרנקה
    1
    Live
  • ריינדורף
    0
    מכבי תל אביב
    1
    Live
  • לודוגורץ
    2
    מריג'נפולה
    0
    Live
  • פנאתינייקוס
    2
    אתלטיק בילבאו
    3
    Live
  • NK Osijek
    1
    אוסטריה וינה
    2
    Live
  • דומז'אלה
    1
    מרסיי
    1
    Live
  • איאקס
    0
    רוזנבורג
    1
    Live
  • קלאב ברוז'
    0
    א.א.ק
    0
    Live
  • ויטורול קונסטנסה
    1
    זלצבורג
    3
    Live
  • לגיה
    1
    שריף
    1
    Live
  • מילאן
    6
    שקנדיה
    0
    Live
  • פרטיזן
    0
    וידיאוטון
    0
    Live
  • אברטון
    2
    היידוק
    0
    Live
  • מאריטימו
    0
    דינמו קייב
    0
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ