מטה אשר ראשונה לקראת הפלייאוף, כפר סבא שנייה

הפועל כפר סבא כדורעף הפועל כפר סבא כדורעף | איגוד הכדורעף
משחקי רבע גמר הפלייאוף יחלו ב-18 בחודש והקבוצה מהשרון ניצחה בדרבי את הוד השרון כדי להקדים את מכבי תל אביב
מטה אשר/עכו היא אלופת הליגה הסדירה בעוד הפועל כפר סבא סיימה כסגניתה. סדרת הפלייאוף ומשחקי הדירוג נגד הירידה יפתחו כבר ביום ראשון הקרוב.

בית עליון

מטה אשר/עכו – מ.ס. עילבון 0:3 (20:25, 14:25, 22:25)
הפועל מטה אשר/עכו הציגה את גביע המדינה לקהל האוהדים בנעמן וגם סיכמה את העונה הסדירה עם ניצחון על האחרונה בבית העליון כשהמאמן נעם כץ נותן זמן משחק לצעירים אנוש שטיפט, שהוביל את הקבוצה עם 13 נק' ולנעם אריאל (6). סטאס נביאדומסקי וגנדי סוקולוב סיימו עם 11 נק' כ"א כשהאחרון חוסם ארבעה כדורים לנקדוה. דניאל גלילי הצעיר הנוסף סיפק 7, אלכס אוסוקין 4 וליאור לוק 3, בדרך לניצחון 16 העונה מול הפסד בודד. ג'ורג' נסייר הוביל את המפסידה עם 12 נקודות.


מטה אשר. אלופי הליגה הסדירה (איגוד הכדורעף)


הפועל כפר סבא – מכבי הוד השרון 0:3 (21:25, 18:25, 22:25)
הניצחון היה חשוב למארחת כדי להבטיח את המקום השני על חשבון מכבי תל אביב וכך עשתה. היתרון הכפר סבאי התבסס על 63 אחוזי יעילות בהתקפה בערב נהדר של סבה דבש שהפציץ 21 נק'. גומז ז'וארס 12, סלבה בצ'קלה 11, גיא בן גל 10, ג'יימס משאדו 5, שון אימאמורה 3. בעקבות הניצחון סיימה כפר סבא עם 40 נקודות בעוד הצהובים סיימו במקום השלישי עם 39. הוד השרון נותרה במקום הרביעי (24 נק') כשפליפה מריאנו הציג גם הוא ערב התקפה נהדר וניפק 21 נק', יוחאי דדון וזיו גוטמן 7 כ"א, רומן יטסוטה 6, יובל פינקלשטיין 5, שון קסל 1.

בית תחתון
מנשה/חדרה/עמק חפר – אליצור כרמיאל 0:3 (19:25, 19:25, 17:25)
ניצחון 12 העונה למארחים (5-12) שעלו למחזור הסיום כשהם בטוחים בראש טבלת הבית התחתון. אליצור כרמיאל סיימה במקום האחרון בטבלה (15-2) ותאבק עם מכבי חיפה נגד הירידה.

ק.ק. תל אביב – מכבי XT חיפה 2:3 (26:24, 23:25, 25:20, 24:26, 14:16)
החיפאים שמטו פעמיים יתרון מערכה במשחק שהגיע עד הקצה לאחר שהמארחים גילו אופי והכריעו את המערכות השנייה והרביעית בהפרש שתי נקודות. למעט המערכה השלישית, כל יתר המערכות היו דרמטיות ומותחות כשק.ק. יוצאת מהעימות עם שתי נקודות.
משחקי רבע גמר הפלייאוף יפתחו ב-18 בחודש (יום ראשון הקרוב). המשחק השני מתוכנן לסוף השבוע של ה 23-24 במארס ובמידת הצורך, המשחק השלישי יתקיים ביום רביעי ה-28 בחודש. סדרות חצי הגמר יפתחו בימים שלישי ורביעי בחול המועד פסח.
רבע גמר הפלייאוף (המשחקים ייפתחו ב-18 בחודש): הפועל מטה אשר/עכו – ק.ק. תל אביב; הפועל כפר סבא – א.ס.א בן גוריון; מכבי תל אביב – מנשה/חדרה/עמק חפר; מכבי הוד השרון – מ.ס. עילבון. (הטוב משלושה).

קרב ההישרדות (מה-18 בחודש): מכבי חיפה – אליצור כרמיאל (הטוב משלושה). 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • קולומביה
    1
    יפן
    2
    Live
  • פולין
    1
    סנגל
    2
    Live
  • רוסיה
    3
    מצרים
    1
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ