חדשות

פיצי: "לא הופתענו, היינו רעים". התגובות, המספרים והציוצים

פיצי: "לא הופתענו, היינו רעים". התגובות, המספרים והציוצים נבחרת רוסיה | Gettyimages
שער ראשון אי פעם של מחליף במשחק הפתיחה, רגע היסטורי לאיגנשביץ' והתמונה שהסעירה את הרשת. כל נתוני ה-0:5 המוחץ של המארחת רוסיה על ערב הסעודית. וגם: דזגוייב סובל מפגיעה בשריר הירך האחורי, הערכה שלא ישוב
תגובות: 
מאמן נבחרת רוסיה סטניסלב צ'רצ'סוב: "לפעמים האוהדים זוכים למקור לגאווה ולשמחה, לפעמים פחות. הכי חשוב שאנחנו עושים את עבודתנו. אני רגוע כי אני מכיר אתה שחקנים שלי וזה תענוג לעבוד איתם. כל מאמן תלוי בשחקנים וזו הסיבה שאני רגוע - למה שאהיה לחוץ? רוצה להדגיש שאני מודה לשחקנים שלי על האופן שבו הם מילאו את המטרות, הם שיחקו בצורה רגועה תחת לחץ של משחק פתיחה. מצרים זה כבר משחק אחר, עיר אחרת ואצטדיון שונה, אנחנו צריכים להתכונן בקפידה".

המצטיין דניס צ'רישב, שעלה מהספסל בדקה ה-24 וסיים עם צמד: "לא יכולתי לחלום על פתיחה כזו, שום סיכוי. הייתי מאושר רק מלהיות בסגל. השער השני שלי? זה משהו שעבדנו עליו באימונים. לא היה לי זמן לחשוב, קיבלתי את הכדור ובעטתי".

באשר לאלן דזגוייב, מכוכבי נבחרת רוסיה שמתח את שריר הירך האחורי והוחלף בדקה ה-24, לפי הערכות הצוות הרפואי של נבחרת רוסיה הוא כבר לא ישוב לשחק במונדיאל הקרוב. הוא יעבור בדיקת MRI ולאחריה תימסר הודעה רשמית.

מאמן נבחרת ערב הסעודית חואן אנטוניו פיצי: "זה היה משחק קשה וסבלנו, זה הפסד לא צפוי מבחינתנו. רוסיה שיחקה טוב ואנחנו לא הופענו. אני לא מאמין שהם עשו הכל כדי להפתיע אותנו, אלא שיכולת רעה הובילה לתוצאה. אנחנו נצטרך לשנות את החשיבה, לשכוח מההפסד ולהתרכז רק במשחק הבא. יש לי ביטחון בשחקנים שלי".


פיצי הפתיע: "לא הופתענו, זו היכולת הרעה שהצגנו" (AFP)

מספרים: 
* סרגיי איגנשביץ' (38) מרוסיה הוא השחקן המבוגר שהופיע במונדיאל מול רוז'ה מילה ב-1994 והמבוגר ביותר ששיחק אי פעם עבור נבחרת רוסיה על גלגוליה השונים. 

* זה היה השער הראשון של יורי גזינסקי בנבחרת. 

* דניס צ'רישב הפך לשחקן הראשון שעולה מהספסל ומבקיע שער במשחק הפתיחה של המונדיאל. זה השער החמישי בתולדות המונדיאלים של שחקן מחליף במחצית הראשונה. גם צ'רישב חגג שער בכורה בנבחרת. 

* ארטם דזיובה הבקיע את השער השלישי 89 שניות אחרי שנכנס כמחליף. זה השער הכי מהיר של מחליף מאז מרצין זבלאקוב הפולני במונדיאל 2002. 


89 שניות הספיקו לדזיובה (Gettyimages)

* רוסיה הבקיעה מעל שלושה שערים במונדיאל לראשונה מאז ה-1:6 המפורסם על קמרון ב-1994. 

* זה המונדיאל הראשון מאז 1998 שנפתח עם שער נגיחה. 

* זה הניצחון השני הגבוה ביותר של מארחת במשחק פתיחה מאז ה-1:7 של איטליה על ארצות הברית ב-1934

* נבחרת ערב הסעודית לא רק ספגה חמישייה, אלא גם לא בעטה למסגרת במשך 90 דקות.

* אלכסנדר גולובין (יליד 1996), שחתם את תוצאת המשחק, הוא הרוסי הראשון שנולד לאחר התפרקות ברית המועצות (1991) וגם מוצא את הרשת במונדיאל.

מרחבי הרשת: תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ