ליברפול תפגוש את הופנהיים, נאפולי נגד ניס
ליברפול תפגוש את הופנהיים, נאפולי נגד ניס עמוק במשבר. קלופ | צילום: GettyImages
הגרלת פלייאוף ליגת האלופות: קלופ חוזר לגרמניה, הפרטנופיי מול הלהיט הצרפתי. סלטיק וניר ביטון יתמודדו נגד אסטנה
במקביל למשחק של הפועל באר שבע מול מאריבור, נקבעו היום (שישי) גם תשעת המשחקים האחרים בשלב הפלייאוף של ליגת האלופות. במוקד יעמדו המפגשים בין ליברפול להופנהיים ונאפולי מול ניס.


מסלול ללא אלופות
איסנטבול בשאקשהיר – סביליה
יאנג בויז – צסק"א מוסקבה
נאפולי – ניס
הופנהיים – ליברפול
ספורטינג ליסבון – סטיאווה בוקרשט

ניר ביטון ושחקני סלטיק. פוגשים את אסטנה (סלטיק, האתר הרשמי)
ניר ביטון ושחקני סלטיק. פוגשים את אסטנה (סלטיק, האתר הרשמי)

מסלול לאלופות
קרבאח – פ.צ קופנהאגן
אפואל ניקוסיה – סלביה פראג
אולימפיאקוס – רייקה
סלטיק – אסטנה
מאריבור – הפועל באר שבע
 

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • ווסטהאם
    1
    לסטר
    1
    Live
  • סט. אטיין
    2
    שטרסבורג
    2
    Live
  • האנובר
    1
    שטוטגרט
    1
    Live
  • סלטה ויגו
    1
    לגאנס
    0
    Live
  • אסטנה
    2
    ויאריאל
    3
    Live
  • לוקומוטיב מוסקבה
    2
    קופנהגן
    1
    Live
  • FC Lugano
    1
    הפועל באר שבע
    0
    Live
  • ויקטוריה פלזן
    2
    סטיאווה בוקרשט
    0
    Live
  • באטה בוריסוב
    0
    הכוכב האדום
    0
    Live
  • קלן
    1
    ארסנל
    0
    Live
  • טורקו קוניאספור
    1
    מרסיי
    1
    Live
  • זלצבורג
    3
    גימראיש
    0
    Live
  • Östersunds FK
    2
    זאריה
    0
    Live
  • אתלטיק בילבאו
    3
    הרטה ברלין
    2
    Live
  • ניס
    3
    זולטה וארחם
    1
    Live
  • לאציו
    1
    ויטסה
    1
    Live
  • זניט סנט. פטרסבורג
    2
    וורדר
    1
    Live
  • רוזנבורג
    0
    ריאל סוסיאדד
    1
    Live
  • מכבי תל אביב
    0
    סלביה פראג
    2
    Live
  • ס. קורצ'ה
    3
    דינמו קייב
    2
    Live
  • פרטיזן
    2
    יאנג בויז
    1
    Live
  • בראגה
    3
    הופנהיים
    1
    Live
  • לודוגורץ
    1
    אינסטנבול בויוקשיר
    2
    Live
  • מילאן
    5
    אוסטריה וינה
    1
    Live
  • א.א.ק
    2
    ריג'קה
    2
    Live
  • אברטון
    1
    אטאלנטה
    5
    Live
  • ליון
    4
    אפולון
    0
    Live
  • שריף
    1
    FC Fastav Zlín
    0
    Live
  • איפסוויץ'
    2
    שפילד וונסדיי
    2
    Live
  • מידלסברו
    2
    ברמינגהאם
    0
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ