מכבי ת"א הוגרלה עם ויאריאל, הפועל ב"ש מול ויקטוריה פלזן
הגרלת הליגה האירופית הגרלת הליגה האירופית | אופ"א האתר הרשמי
סגנית אלופת ישראל תפגוש את הצוללת הצהובה, אסטנה וסלביה פראג בבית 1, האדומים ישחקו נגד הצ'כים, סטיאווה בוקרשט ולוגאנו בבית 7 (שידורים ישירים בחבילת הערוצים של ספורט1)

הפועל באר שבע ומכבי תל אביב השתתפו היום (שישי) בהגרלת שלב הבתים הליגה האירופית באולם הכנסים של אופ"א במונאקו והתוודעו ליריבות שייפגשו אותן במהלך החורף החם שמצפה להם (שידורים ישירים בחבילת הערוצים של ספורט1).

הפועל ב"ש, שהוגרלה מהדרג השלישי, שובצה לבית 7 עם ויקטוריה פלזן (צ'כיה), סטיאווה בוקרשט (רומניה) ולוגאנו (שווייץ). המאמן ברק בכר אמר: 
"עבורנו זו עונה שנייה ברציפות שאנחנו משחקים בליגה האירופית ומחכה לנו אתגר משמעותי לפחות כמו בעונה שעברה. כל משחק במסגרת הזו הוא חוויה ואני בטוח שגם העונה האירופית הזו בטרנר תהיה מרתקת וטובה".


מליקסון ובן חיים. את מי הם יפגשו? (דני מרון)
מליקסון ובן חיים. הגרלות אפשריות (דני מרון)

מכבי ת"א, שהוגרלה מהדרג השני, שובצה לבית 1 עם ויאריאל (ספרד), אטסה (קזחסטן) וסלביה פראג (צ'כיה). המאמן ג'ורדי קרויף אמר: "אף פעם אי אפשר לדעת את הסיטואציה. זה בית קשה. צריך 9-10 נקודות לעלות. המאמן של אסטנה חבר שלי, אנחנו מתרכזים בעצמנו. זה יהיה מסע קשה, אבל זה הישג גדול למכבי ת"א. המטרה שלנו בוודאות היא הליגה, אנחנו צריכים להילחם על האליפות בארץ. אירופה זה נחמד, אבל העיקר זה הליגה בישראל. באר שבע? אני חושב שהם שמחים מאוד עם ההגרלה. הם בדרג השלישי, ושם היה אפשר לקבל קבוצות קשות מאוד. אני חושב שהם יכולים להעפיל".

שלב הבתים ייפתח ב-14 בספטמבר. מחזורים 2,3,45 ייערכו ב-28 בספטמבר, 19 באוקטובר, 2 בנובמבר ו-23 בנובמבר. מחזור הנעילה יהיה ב-7 בדצמבר.


במקביל, פול פוגבה נבחר לשחקן המצטיין של עונת 2016/17 בליגה האירופית לאחר שהוביל את מנצ'סטר יונייטד לזכייה בתואר.



לוח המשחקים המלא של מכבי תל אביב
14.9: סלביה פראג - מכבי תל אביב
28.9: מכבי תל אביב - ויאריאל
19.10: אסטנה - מכבי תל אביב
2.11: מכבי תל אביב - אסטנה
23.11: מכבי תל אביב - סלביה פראג
7.12: ויאריאל - מכבי תל אביב

לוח המשחקים המלא של הפועל באר שבע
14.9: הפועל באר שבע - לוגאנו
28.9: ויקטוריה פלזן - הפועל באר שבע
19.10: הפועל באר שבע - סטיאווה בוקרשט
2.11: סטיאווה בוקרשט - הפועל באר שבע
23.11: לוגאנו - הפועל באר שבע
7.12: הפועל באר שבע - ויקטוריה פלזן

רשימת הבתים המלאה

בית 1: ויאריאל, מכבי תל אביב, אסטנה, סלביה פראג.

בית 2: דינמו קייב, יאנג בויז, פרטיזן בלגרד, סקנדרבאו.

בית 3: בראגה, לודוגורץ, הופנהיים, איסטנבול בשקשהיר.

בית 4: מילאן, אוסטריה וינה, רייקה, א.א.ק אתונה.

בית 5: ליון, אברטון, אטאלנטה, אפולון לימסול.

בית 6: פ.צ קופנהאגן, לוקומטיב קובאן, שריף טירספול, זלין.

בית 7: ויקטוריה פלזן, סטיאווה בוקרשט, הפועל באר שבע, לוגאנו.

בית 8: ארסנל, באטה בוריסוב, פ.צ קלן, הכוכב האדום בלגרד.

בית 9: זלצבורג, מארסיי, ויטוריה גימראייש, קוניאספור.

בית 10: אתלטיק בילבאו, הרטה ברלין, זוריה לוגנסק

בית 11: לאציו, ניס, זולטה וארחם, ויטסה ארנהיים.

בית 12: זניט סנט פטרסבורג, ריאל סוסיאדד, רוזנבורג, ורדאר סקופיה.

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • הפועל עכו
    1
    בני יהודה תל אביב
    1
    Live
  • הפועל רעננה
    0
    הפועל אשקלון
    3
    Live
  • מ.ס. אשדוד
    0
    מכבי נתניה
    3
    Live
  • הפועל חיפה
    1
    הפועל באר שבע
    1
    Live
  • ווסטהאם
    2
    טוטנהאם
    3
    Live
  • ברנלי
    0
    האדרספילד
    0
    Live
  • אברטון
    2
    בורנמות'
    1
    Live
  • מנצ'סטר סיטי
    5
    קריסטל פאלאס
    0
    Live
  • סאות'המפטון
    0
    מנצ'סטר יונייטד
    1
    Live
  • סטוק
    0
    צ'לסי
    4
    Live
  • סוונזי
    1
    ווטפורד
    2
    Live
  • לסטר
    2
    ליברפול
    3
    Live
  • בולטון
    0
    ברנטפורד
    3
    Live
  • דרבי
    1
    ברמינגהאם
    1
    Live
  • פולהאם
    1
    מידלסברו
    1
    Live
  • לידס
    3
    איפסוויץ'
    2
    Live
  • נוריץ'
    0
    בריסטול
    0
    Live
  • פרסטון
    0
    מילוול
    0
    Live
  • ק.פ.ר.
    0
    בארטון
    0
    Live
  • רדינג
    1
    האל
    1
    Live
  • סנדרלנד
    1
    קארדיף
    2
    Live
  • וולבס
    2
    בארנסלי
    1
    Live
  • אסטון וילה
    2
    נוטינגהאם
    1
    Live
  • מונפלייה
    0
    פ.ס.ז'.
    0
    Live
  • בורדו
    3
    גנגאן
    1
    Live
  • קאן
    1
    Amiens SC
    0
    Live
  • ליון
    3
    דיז'ון
    3
    Live
  • מץ
    0
    טרואה
    1
    Live
  • ר.ב. לייפציג
    2
    איינטרכט פרנקפורט
    1
    Live
  • הופנהיים
    2
    שאלקה
    0
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ