מסתמן: דייויד בלאט יעזוב את דרושפאקה בסיום העונה

דייויד בלאט דייויד בלאט | Gettyimages
לפי דיווחים באירופה המאמן הישראלי לא ימשיך במועדון הטורקי למרות חוזהו, וזאת לאחר שבאופן סופי דרושפאקה לא תשחק ביורוליג בעונה הבאה. יגיע למכבי ת"א?
זה היה באוויר ועכשיו זה רשמי - קבוצתו הטורקית של דייויד בלאט, דרושפאקה, לא תשחק ביורוליג בעונה הבאה. על פי דיווחים באירופה, הדבר יגרום לעזיבתו של בלאט, שלא מעוניין לאמן ביורוקאפ למרות חוזהו לעונה נוספת בקבוצה. עוד צוינו גם נסיונותיה של מכבי תל אביב להחזיר את האקס לשורותיה.

המאמן הישראלי הגיע בתחילת העונה לדרושפאקה, כחלק מפרוייקט שאפתני שמטרתו היתה להפוך את הקבוצה לכוח משפיע בכדורסל הטורקי והאירופי. "דוגוש", הספונסר העשיר שתמך במועדון ותרם לכך שראשי היורוליג נתנו לדרושפאקה כרטיס חופשי בקיץ הקודם, מסתמן כמעדיף לאמץ את פנרבחצ'ה, ונראה שניצבים שם על פרשת דרכים."דייויד בלאט יהיה אחד המאמנים המבוקשים ביותר באירופה", נכתב, "מועדונו לשעבר, מכבי תל אביב כבר מחפש בשוק מאמן בעל שם".
פדרמן ומזרחי. יצליחו להחזיר את האקס?
פדרמן ומזרחי. יצליחו להחזיר את האקס?


אין זה סוד שבמכבי תל אביב מחפשים מאמן לעונה הבאה, ודייויד בלאט נחשב בקרב האוהדים לקונצנזוס. בסיום הקדנציה הקודמת אצל הצהובים, לפני שעזב לקליבלנד, התבטא בלאט ורמז כי ישמח לאמן במכבי בעתיד אך לא כ"ברווז צולע", מה שהצביע בזמנו על חילוקי דעות עם ההנהלה וקושי בעבודה משותפת.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ