תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

החל מעונת 2020/21 יחולו שינויים מהותיים במבנה היורוליג

פיינל פור יורוליג פיינל פור יורוליג | אתר היורוליג
תוצאות פגישת בעלי מניות היורוליג בגרמניה: החל מהעונה הבאה ישחקו ביורוליג 18 קבוצות על פי מבנה קצת שונה מזה שהכרנו. כל הפרטים
היום (חמישי) נפגשו בעלי המניות של היורוליג והעניקו תוקף מחודש למקום הקבוע ביורוליג של 11 הקבוצות אשר מדורגות בדרג A ברחבי אירופה. כידוע מכבי תל אביב הקבוצה שזכתה שש פעמים במפעל כשהאחרונה בהם הייתה לפני חמש שנים, אינה צריכה לדאוג היות והיא מדורגת בדרג זה.
 
 
החל מהעונה הבאה ישחקו ביורוליג 18 קבוצות על פי מבנה קצת שונה מזה שהכרנו. בעלות הרישיון הקבוע - מכבי תל ת"א, אולימפיאקוס, פנאתינייקוס, צסק"א מוסקבה, ריאל מדריד, ברצלונה, באסקוניה, מילאנו, ז'לגיריס קובנה, פנרבחצ'ה ואפס אנדולו ימשיכו להיות כאמור חברות של קבע במועדון האקסקלוסיבי וכמעט בלתי ניתן להבקעה. יחד איתן ימשיכו לפחות לשנתיים הקרובות באיירן מינכן ו-וילרבאן, אלופת היורוקאפ וסגניתה, ושלוש קבוצות נוספות שיקבלו כרטיס חופשי.
 
 
החל מעונת 2020/21, בניגוד לשנים האחרונות, לא תתאפשר עלייה ליורוליג מליגות כמו ה-VTB, הליגה האדריאטית והליגה הגרמנית שהצטרפו ליורוליג עם כרטיס למפעל על פי ההישגים. מי שכן ייהנו מהשינוי יהיו הקבוצות שיעלו מהמקום הגבוה יותר ביורוקאפ, על פי ההישגים שלהן בעונה הסדירה והיכולת לשמור על מקומן ביורוליג גם בעונה שלאחר עלייתן, וזאת אם הן יצליחו להיכנס לפלייאוף.

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ