תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ספרופולוס: "הקרדיט מגיע לשחקנים, אלבה יריבה מסוכנת"

יאניס ספרופולוס | עדי אבישי
מאמן מכבי תל אביב סיכם את הניצחון הגדול בהיכל מנורה: "אני תמיד מצפה למשחק טוב, הבחורים הציגו יכולת טובה בשני צדדי המגרש. עלייה לשלב הבא? מוקדם לדבר על זה". בלאק הוסיף: "זה היה היום שלנו"
לראשונה מזה חמש עונות, מכבי תל אביב רשמה חמישה ניצחונות רצופים ביורוליג עם ניצחון 78:104 ענק על אלבה ברלין בהיכל מנורה הערב (חמישי), ועלתה למאזן של 2:5 שבוע לפני באסקוניה בחוץ.

סקוטי ווילבקין וג'ון ג'ון דיברתולומאו להטו בצד הצהוב עם ספרות כפולות כאשר גם עומרי כספי הציג עוד משחק מרשים בצהוב, אבל ביורוליג בחרו את טאריק בלאק למציין של המשחק לאחר שקלע 13 נקודות והוא אמר בסיום: "נכנסנו לקצב שלנו, התחלנו מצוין והמשכנו מצוין זה היה היום שלנו. יש לנו קבוצה טובה מאוד".

המאמן יאניס ספרופולוס הוסיף: "אני תמיד מקווה למשחק טוב, היה לנו משחק טוב התקפית והגנתית וכל הקרדיט לשחקנים, הם הציגו משחק טוב מאוד בשני צדדי המגרש. אמרו שיהיה לנו משחק קל, אבל אלבה היא יריבה מסוכנת והיינו צריכים להיות מאוד מרוכזים, כשאתה נמצא ברצף ניצחונות זה יכול להיות מסוכן. ניצחנו כי השחקנים הציגו משחק טוב".יאניס ספרופולוס עם ג'ון דיברתולומאו. המאמן לא יוצא בהצהרות (דני מרון)


האם אפשר לדבר על השלבים המאוחרים: "אמרתי את זה בעבר, ואומר זאת שוב, זה מוקדם מדי לדבר על זה, אנחנו חיים ממשחק למשחק".


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ