תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לראשונה: אוסטרליה בחצי הגמר לאחר ניצחון 70:82 על צ'כיה

שחקני נבחרת אוסטרליה | Yifan Ding/Getty Images
ה"בומרס" שמו קץ למסע הקסם של ננו גינזבורג וחניכיו, ויפגשו את ספרד בקרב על העלייה לגמר. פאטי מילס הבריק עם 24 נקודות, כריס גולדינג הוסיף 14 משלו. מנגד, תומאס סטורנסקי הצטיין
מסע הקסם של ננו גינזבורג ונבחרת צ'כיה באליפות העולם לכדורסל הגיע היום (רביעי) לקיצו. המאמן הישראלי וחניכיו נכנעו 82:70 לנבחרת אוסטרליה הסופר מוכשרת, אשר נהנתה מיום גדול של פאטי מילס. לאחר מחצית ראשונה די צמודה, ה"בומרס" יצאו לרבע השלישי כמו מלוע של תותח, ובעצם הכריעו את הקרב, והרוויחו את הכרטיס האחרון לחצי הגמר, שם מחכה להם נבחרת ספרד.

כאמור, פתיחת המשחק הייתה די שוויונית, כאשר אף צד לא הצליח לברוח לשני. מילס הציג כבר מההתחלה את סט היכולות שלו, והיה האיש של האוסטרלים ברבע הראשון. מנגד, הצ'כים הגיבו עם סלים חשובים של פטריק אודה, וקבעו 17:17 לאחר רבע אחד של כדורסל.


הרבע השני היה המשך הישיר של קודמו, כאשר תומאס סטורנסקי מצ'כיה נכנס גם הוא למשחק, וביחד עם קליעות חשובות של פטריק אודה, הצליחו להשאיר את גינזבורג בתמונה. 33:30 לאוסטרליה בהפסקה.

פאטי מילס. הכוכב מסן אנטוניו ספרס רקד על הפרקט בסין (Shi Tang/Getty Images)
פאטי מילס. הכוכב מסן אנטוניו ספרס רקד על הפרקט בסין (Shi Tang/Getty Images)


עם העלייה למחצית השנייה, נראה כי השחקנים הצ'כים נשארו בחדר ההלבשה, ואפשרו למילס וחבריו להתפוצץ על הפרקט. מתיו דלאוודובה נתן את הטון, ביחד עם כריס גולדינג, וקבעו כי לרבע הרביעי יעלו ביתרון של 15 נקודות, 48:63.


סיומו של הרבע האחרון בהתמודדות היה ברור מראש, במיוחד ביום בו הכוכב הגדול של האוסטרלים מילס היה לוהט לגמרי. בדקות האחרונות צ'כיה עוד צמצה ל-77:70, אך פשוט לא יכלו להתמודד מול הקבוצה שמולם. 70:82 לאוסטרליה בסיום.מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ