תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בקרוב גם היורוליג? ליגת ה-VTB הסתיימה באופן רשמי

חימקי מוסקבה נגד צסק"א חימקי מוסקבה נגד צסק"א | אתר היורוליג
בעקבות התפרצות הקורונה, המפעל הבכיר של מזרח אירופה החליט לבטל את יתר משחקי העונה ולא להכריז על אלופה: "הרבה יותר בטוח לשמור על בריאות השחקנים, אין טעם להמשיך את הטורניר"
לעומת ענף הכדורגל שנאבק לסיים את העונה בכל מחיר, גם במקרה של דחייה ארוכה, נראה שדווקא בכדורסל ללא חוששים לבצע החלטות נחפזות בעקבות משבר הקורונה. הליגות המקומיות בליטא ובבלגיה הסתיימו וגם בישראל מנהלת הכדורסל בישרה כי לא יתקיימו משחקים נוספים בליגה הלאומית, אך היום (שישי) קיבלנו אולי רמז נוסף על ביטול אפשרי של היורוליג לאחר שליגת ה-VTB הודיעה על סיום העונה באופן רשמי.

אילונה קורסטין התייחסה לנושא בהודעה רשמית מטעם הליגה: "רק לאחר שהייתה החלטה מקוונת של הליגה הוחלט לבטל את עונת 2019/20. כיום כשהגבולות סגורים, הקבוצות לא יכולות להתאמן באופן סדיר וצריכות לאפשר לשחקנים הזרים לשוב לביתם. אין טעם להמשיך את הטורניר".

"בימים אלו שנגיף הקורונה מתפשט בכל העולם, הרבה יותר חשוב לשמור על בריאות השחקנים, משפחותיהם וכמובן האוהדים. עכשיו אנחנו צריכים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמצב הזה לא ישפיע על העונה הבאה. לא תהיה אלופה לעונת 2019/20 בגלל טבלה לא מאוזנת. הליגה תחזור בקרוב, אבל כעת כדאי שנמשיך לעקוב אחרי הוראות משרד הבריאות".מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ