תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דוראנט תקף את המבקרים, לברון קיבל תמיכה מהפרשנים

לברון ג'יימס לברון ג'יימס | AFP
ארצות הברית סוערת אחרי ה-92:99 של גולדן סטייט על קליבלנד, בעיקר בשל הטענות מצד הקאבס על העבירה של KD על לברון. הכוכב זכה להגנה, גם מנוריס קול. קר: "החסימה של קווין הייתה המהלך של הערב". צפו בקרי חוגג
זה היה אחד המפגשים הסוערים ביותר בין גולדן סטייט לקליבלנד, שהסתיים בניצחון של 92:99 לאלופה אמש (שני), והוביל לסימני שאלה. מרביתם של אותם סימני שאלה היו סביב ההחלטות של צוות השיפוט והתלונות של לברון ג'יימס. לאלו שבמקרה פספסו, קווין דוראנט וקינג ג'יימס היו חלק מסערה גדולה, 24 שניות לסיום. לברון חדר לסל ונחסם, במה שהיה נראה כעבירה ברורה מצדו של דוראנט. למרות זאת, השיפוט בחר להתעלם והעניק את הכדור לאלופה, ששייטה משם לניצחון.

בריאן ווינדהורסט מ-ESPN, המקורב ללברון, תקף בסיום: "הממוצעים של לברון העונה מזעזעים העונה. שימו לב, הוא הגיע רק ל-5.9 פעמים לקו בממוצע, זה הנתון הנמוך ביותר שלו מאז העונה הראשונה שלו בליגה. מעניין מי אשם בזה?". הכוכב סיפר בסיום: "דוראנט נגע בי מעט, הוא עשה עליי עבודה אבל מה אני יכול לעשות לגבי זה?".


דוראנט הגיב: "זה היה מהלך נקי, ואת מה שמחרטטים בטוויטר הייתי משאיר שם. לא אתן לאנשים לפקפק, זה לא ישפיע עליי לקראת ההמשך. לא הייתי רוצה שירחיקו את קווין לאב, לברון או דווין ווייד. כל מה שרצינו זה לשחק את המשחק וליהנות". מארק ג'קסון, שפרשן את המשחק, סיכם: "היה כאן פאול ברור". נוריס קול, ששיתף פעולה עם הכוכב במיאמי, צייץ: "שלוש עבירות בפוזישן אחד ובלי אף שריקה. זה משוגע!".


סטיב קר יצא להגנתו של KD: "החסימה של קווין הייתה המהלך של הערב. הוא ביקש ממני לשמור על לברון, רק כי הוא אוהב לשמור על שחקנים שמשחקים בעמדה שלו. דוראנט תמיד מוציא את המיטב מעצמו כשיש לחץ. הוא ווינר ובנוי להצלחות". אנחנו רק נחכה למפגש הבא ביניהן, וכפי שזה נראה כרגע זה שוב יהיה בסדרת הגמר.  


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ