בלאט יתראיין השבוע למילווקי, ואן גנדי עוזב את דטרויט. פיזדייל הוצג בניקס

מחזור 27 ליגה טורקית בכדורסל: טרבזונספור - דארושפקה
אדריאן ווז'נרובסקי טוען שהמאמן הישראלי ייפגש עם ראשי הבאקס בימים הקרובים. המאמן הבכיר נפגש עם הפיסטונס, שכבר החלו לחפש מחליף. הבעלים של הקבוצה מהתפוח הגדול אמר: "יש לדייויד מוח כדורסל מבריק"
האם בכל זאת דייויד בלאט ימצא קבוצה ב-NBA? לטענתו של אדריאן ווז'נרובסקי מ-ESPN, המאמן הישראלי יגיע לראיון אצל מילווקי באקס עד סוף השבוע.

לפי הדיווח של הכתב הבכיר, מאמנה המפוטר של שארלוט, סטיב קליפורד, ייפגש היום (שני) עם ראשי הקבוצה. גם מייק בודנהולצר (עזב את אטלנטה), מונטי וויליאמס, בקי האמון (עוזרת מאמן בסן אנטוניו) וג'יימס בורגו (עוזר מאמן בסן אנטוניו) יגיעו לראיונות בימים הקרובים. עוזר מאמן נוסף של הספרס, אטורה מסינה, יתראיין בשבת.


כזכור, מאמנה הישראלי של דרושפאקה היה מועמד גם לניקס ולפיניקס, אבל הללו כבר בחרו בדייויד פיזדייל ובאיגור קוקושקוב בהתאמה. 

בתוך כך, דרמה גדולה בליגה הטובה בעולם. ווז'נרובסקי מדווח במפתיע כי סטן ואן גנדי הודיע לראשי דטרויט פיסטונס שהוא עוזב את הקבוצה. למאמן הבכיר, שגם מחזיק בתפקיד הנשיא לענייני כדורגל של המועדון, יש חוזה לעונה נוספת, אך הוא החליט לסיים את תפקידו באופן מיידי.


בקבוצה מעיר המכוניות כבר החלו בחיפוש אחרי אנשי מקצוע שימלאו את מקומו, ואחד המועמדים המובילים לתפקיד הנשיא הוא שחקנה לשעבר של סן אנטוניו, ברנט בארי, שמשמש כיום פרשן TNT.

באותו עניין, הניקס הציגו באופן רשמי את דייויד פיזדייל. הבעלים ג'יימס דולאן אמר: דייויד הוא מוח כדורסל יצירתי, שמכובד מאוד ברחבי ה-NBA. אני בטוח שסטיב מילס (הנשיא) וסקוט פרי (הג'נרל מנג'ר) זיהו את המאמן הנכון שיוביל את הקבוצה הזו להצלחה שמגיעה לאוהדים הנאמנים שלנו".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • טרה פנה
  0
  סנטה קולומה
  1
  Live
 • KF Feronikeli
  1
  לינקולן
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ