תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

החיפושים נגמרו: פרנק ווגל יאמן את הלייקרס, עוזרו יהיה ג'ייסון קיד

פרנק ווגל | AFP
ללברון ג'יימס יש מאמן חדש. על פי הדיווחים בלוס אנג'לס, מאמן אינדיאנה ואורלנדו לשעבר ימלא את מקומו של לוק וולטון. אקס מילווקי באקס מונה באופן מפתיע כעוזר מאמן
ההכנות של הלייקרס לעונה הבאה התחילו באופן רשמי הלילה (בין שבת לראשון). בדיוק חודש לאחר העזיבה המתוקשרת של מג'יק ג'ונסון ולוק וולטון בסיום העונה הסדירה, ימי החיפושים בלוס אנג'לס תמו.

מאמן אורלנדו ואינדיאנה לשעבר, פרנק ווגל נבחר להיות האיש שינווט את הלייקרס בעונת 2019/20, אחרי הכישלון הצורם בעונה החולפת.על פי אדריאן ווז'נאוסקי, ווגל, שמשמש כמאמן ראשי ב-NBA כבר שמונה עונות, חתם על חוזה לשלוש שנים הבאות בסטייפלס סנטר. הבחירה העלתה סימני שאלה רבים, בעיקר בגלל המאזן המפוקפק בקריירה של המאמן בן ה-45, העומד כיום על 304 ניצחונות לעומת 291 הפסדים.

החדשות האלה הפתיעו רבים, בעיקר לאור הדיווחים על השיחות עם טיירון לו, שהתפוצצו בשבוע שעבר, בנוסף לראיון עם מונטי וויליאמס שבחר לאמן בפיניקס. טניה גנגולי מהלוס אנג'לס טיימס, חשפה בהמשך לדיווח על זהות עוזר המאמן: הרכז האגדי שנכנס להיכל התהילה ואימן בעונה שעברה את מילווקי, ג׳ייסון קיד.מינוי מפתיע בעמדת עוזר המאמן. ג'ייסון קיד (AFP)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ