כנגד כל הסיכויים: ניו אורלינס תבחר ראשונה בדראפט 2019

כנגד כל הסיכויים: ניו אורלינס תבחר ראשונה בדראפט 2019 זאיון וויליאמסון | AFP
לפליקנס היה סיכוי של 6% לזכות בבחירה מספר 1 דרך הלוטרי, אך אלילת המזל האירה פנים ל'ביג איזי', שכנראה יבחרו בזאיון וויליאמסון. ממפיס זכתה בבחירה מספר 2, הניקס והלייקרס אחריהם
הניו אורלינס פליקנס נכנסו ללוטרי של דראפט 2019 עם סיכוי של 6% בלבד לזכות בג'קפוט ולהנחית את הבחירה מספר 1 'בביג איזי'. ע"פ כל התחזיות, הם היו אמורים לזכות בבחירה השביעית.

ולמרות הציפיות הרבות מכל עבר, ובעיקר של שיקגו בולס, ניו יורק ניקס והפיניקס סאנס, שהגיעו להגרלה עם סיכוי של 14% לזכות בתכשיט הנוצץ ביותר בעולם הכדורסל - זאיון וויליאמסון, אלילת המזל האירה פנים לקבוצה שעוד עלולה לאבד את אנתוני דייויס בקיץ.בבחירה מספר 2 זכו הממפיס גריזליס, הניקס האומללים יבחרו אחריהם, ולברון ג'יימס והלייקרס זכו בבחירה מספר 4, ולמרות זאת, ע"פ הדיווחים מעיר המלאכים ביממה האחרונה, יחפשו להנחית שחקן משמעותי במקום הבחירה. 

זאיון, שסיים עונת מכללות בדיוק בה רשם ממוצעים של 22.6 נקודות ו-8.9 אסיסטים, אמר לאחר ההגרלה: "אני עדיין לחוץ. אני לא יודע למה. אולי זה בגלל שכולם מסתכלים עליי, למרות שאני לא יודע בעצמי איפה אהיה". וויליאמסון אף הודה שלעולם לא ביקר בניו אורלינס.


סדר 14 הבחירות הראשונות בדראפט:


אוהדי הניו יורק ניקס, בסרטון הדראפט השנתי:


הצוות המקצועי של ניו אורלינס ברגע הזכייה

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • CFR קלוז'
  0
  סלביה פראג
  1
  Live
 • אפואל ניקוסיה
  0
  איאקס
  0
  Live
 • לאסק לינס
  0
  קלאב ברוז'
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ