תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גולדן סטייט ניצחה 104:109 בטורונטו והשוותה את הסדרה ל-1:1

אנדרה איגודאלה | Gettyimages
עדיין ללא דוראנט הפצוע, בלי לוני שנפגע במהלך המפגש, חסרה את תומפסון שנפצע לקראת הסיום ועם קרי חולה על הפרקט, ריצת 0:18 במחצית השנייה ושלשת קלאץ' של איגודאלה העניקה לאלופה את יתרון הביתיות בגמר
לא סתם אומרים שחיה פצועה היא חיה מסוכנת. גולדן סטייט ווריורס נאלצה להסתדר גם במשחק מספר 2 בגמר ה-NBA ללא קווין דוראנט הפצוע, איבדה במהלך המשחק את קליי תומפסון וקווין לוני ואפילו סטף קרי עלה לפרקט חולה, אבל ריצת 0:18 במחצית השנייה סידרה לאלופה 104:109 בקנדה על טורונטו, תוצאה שמשמעותה 1:1 בסדרה ושיתרון הביתיות כעת שייך לווריורס.

אחרי שבמשחק הראשון בסדרה הרפטורס הציגו משחק הגנה משובח, ניטרלו את דריימונד גרין ושלטו בהתמודדות לכל אורכה, יהיה מעניין לראות האם בלילה שבין רביעי לחמישי (04:00), כאשר יהיה זה האורקל ארנה שבאוקלנד שיארח את משחק מספר 3, קוואי לאונרד יצליח לסחוף את חבריו ולהדהים את גולדן סטייט, שעדיין ממתינה לבשורות מצדו של דוראנט וכעת גם תקווה שהמפגש לא יגיע מוקדם מדי עבור תומפסון ולוני שנפגעו.

זה לא שטורונטו לא הייתה בעניינים גם הלילה. במחצית הראשונה זה אפילו היה נראה כמו משחק שהולך לניצחון ביתי. הרפטורס הוליכו ב-12 נקודות, אנדרה איגואדלה נפגע וירד לטיפול בחדר ההלבשה לפני המחצית ודרייק, כהרגלו, ניסה להוציא מדעתם את שחקני האורחת - אבל כנראה שההיעדרויות, הפציעות והחשש מפיגור כפול הוא מה שהעיר את שחקני גולדן סטייט שעלו כמו מקלוע של תותח למחצית השנייה ובזכות ריצת 0:18, שהעלתה את הפער ל-13 נקודות הפרש, השתלטו על המשחק ושמרו על היתרון עד לסיום - שלשה של דני גרין כבר צימקה את הפער לשתי נקודות בלבד כשנותרה חצי דקה לסיום והרפטורס היו קרובים מתמיד למהפך, אך איגודאלה קלע שלשה אדירה כשהשעון הראה 5.9 שניות לסיום וגמר את הסיפור.קוק וקרי חוגגים ניצחון בקנדה (Gettyimages)

ובין כל הפציעות, סטיב קר, מאמן גולדן סטייט, זכה הלילה לתצוגה מעודדת מצד איגואדלה שקלע 8 נקודות, קטף מספר זהה של ריבאונדים וגם חילק שישה אסיסטים, לא לפני שגם היה מי שנתן את האות לחגיגות. גם דימרקוס קאזינס, אחרי שלוש נקודות בלבד שקלע מקו העונשין במשחק הקודם, הוריד מעט מן החלודה שהצטברה וסיים עם דאבל-דאבל של 11 נקודות, 10 ריבאונדים ו-6 אסיסטים.

אליהם צריך לצרף את 25 הנקודות של תומפסון שכאמור בשלהי המשחק נאלץ לנטוש את הפרקט, אתה-23 שקלע קרי שהתאושש מפתיחה רעה וכמובן את מספריו של גרין, שאחרי טריפל-דאבל ביום חמשי כמעט עשה זאת שוב, אך קלע 17 נקודות, הוריד 10 כדורים חוזרים וחילק "רק" תשעה אסיסטים. מנגד, לאונרד קלע 34 נקודות והיה הקלע המצטיין של הרפטורס, אבל הבעיה של טורונטו הייתה שהפעם פסקל סיאקם, אחרי משחק השיא בו קלע 32 נקודות, נעצר על 12 בלבד, ואן פליט הוסיף 17 נקודות וקייל לאורי קלע 13 


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ