תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ישראל הובסה בסרביה 97:76 ולא העפילה לאליפות העולם בסין

תומר גינת | FIBA
השחקנים של עודד קטש לא הצליחו להוות יריב ראוי לנבחרתו של תיאודוסיץ' וסיימו את הקמפיין בטעם חמוץ. 16 נקודות של ג'ייק כהן לא הספיקו. מילוסלבלייביץ' (20) ולוצ'יץ' (22) הובילו את המארחים
חלומות לחוד ומציאות לחוד: נבחרת ישראל בכדורסל רצתה מאוד לגבור על נבחרת סרביה במשחק חוץ, וביחד עם ניצחון אסטוני על גיאורגיה במשחק המקביל. אלא שהמארחים לא התחשבו ברצונותיה של הנבחרת של עודד קטש והביסו אותה 97:76.

במחצית הראשונה, או יותר נכון במשך 16 דקות הפתיחה, הצליחה ישראל להישאר במשחק ולשמור על פיגור מינימלי וחד ספרתי, אלא שאז הסרבים, ביחד עם מילוש תיאודוסיץ' שעזב את האן בי איי, העלו הילוך וברחו.

הנבחרת, מסיימת קמפיין לא רע, עם המון תקוות וציפיות להמשך לאחר שילובם של לא מעט שחקנים צעירים, אך מצטערת כעת על ההפסדים המאכזבים לגיאורגיה וגרמניה. ג'ייק כהן היה הקלעי הבולט בשורות הנבחרת עם 16 נקודות שלא הספיקו, מילוסלבלייביץ' (20) ולוצ'יץ' (22) בלטו מנגד.


לנבחרת יהיה קיץ פנוי ובנובמבר היא תחל את דרכה במוקדמות יורובאסקט 2021, ביחד עם 31 נבחרות אחרות ביבשת. הנבחרות יחולקו לשמונה בתים של ארבע נבחרות בכל בית, כאשר שלוש הראשונות בכל בית יעפילו לטורניר הגמר.ג'ייק כהן. 16 נקודות שלו לא הספיקו לנבחרת (FIBA)

קלעו לישראל: כהן 16 (6-11 מהשדה, 4 אסיסטים, 4 חטיפות, 5 איבודים), קליין 12 (5-8 מהשדה, 6 ריבאונדים), זלמנסון, זיו ואבדיה (3-3 מהשדה) 10 כ"א, פניני (4 אסיסטים), מנקו וטימור 3 כ"א. כן שותפו: שגב, גינת וגוט.


 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ