תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טל נתן יאמן את נבחרת העתודה לנשים באליפות אירופה בישראל

טל נתן | איגוד הכדורסל
המלצות ועדת הנשים של איגוד הכדורסל התקבלו, ראש האגף ידריך באוגוסט הקרוב ויזכה לעזרתם של נעמי קולדני ועומרי צירלין. וגם: אושרה תכנית עבודה מהפכנית לנבחרת הבוגרות
ועדת הנשים של איגוד הכדורסל קיבלה הבוקר (שלישי) את המלצות האגף המקצועי, ובראשה למנות את טל נתן, ראש האגף, למאמן נבחרת העתודה באליפות אירופה שתתקיים בארץ. מדובר בפעם השנייה תוך שלוש שנים בו איגוד הכדורסל מארח את אליפות אירופה דרג ב' לנשים והפעם המשחקים יתקיימו בגוש דן. עוזריו יהיו נעמי קולדני ועומרי צירלין. המשחקים יתקיימו בארץ כאמור, בין התאריכים 8-16 באוגוסט והנבחרת כבר הוגרלה לבית עם בריטניה, פורטוגל ואיסלנד.

בנוסף, הועדה המקצועית אישרה תכנית עבודה מהפכנית לנבחרת הנשים, אותה הכין המאמן הלאומי אלי רבי יחד עם האגף המקצועי נשים באיגוד. לפי התכנית, שחקניות הסגל המורחב של נבחרת ישראל יהיו תחת טיפולו ופיקוחו של רבי והצוות שאיתו, כולל מאמן הכושר רגב פנאן, לאורך השנה כולה. במהלך עונת המשחקים פנאן, יחד עם התזונאית רפקת אריאלי, יפקחו את הצד הגופני של השחקניות ולאורך הפגרה כולה, רבי והצוות שלו יעבירו אימוני כדורסל במטרה להכשיר את הנבחרת לעתיד הקרוב והרחוק וזאת לאור פרישתן של מרבית השחקניות המובילות בנבחרת בשנים האחרונות והצערת הנבחרת באופן קיצוני.

את נבחרת הנערות ימשיך להוביל הצוות שעלה ב-2018 לדרג א' והצליח להשאיר אותה בדרג הבכיר בשנה שעברה, בראשות רועי לזר ועוזרת המאמן טלי. הנבחרת הוגרלה לבית עם איטליה, ליטא והונגריה באליפות שתתקיים בהירקליו יוון.


את נבחרת הנערות תמשיך לאמן נטע קרומר ועוזריה יהיו אמיר מימרן ואיתמר לוי. הנבחרת הוגרלה לבית אחד עם בלארוס, בולגריה, שבדיה, איסלנד ואלבניה באליפות שתתקיים בסרייבו בירת בוסניה. את הנבחרת עד גיל 14, ימשיכו לאמן קורי קאר יחד עם מילה ניקוליץ', שחקנית העבר, ואיתם רן ויינגרטן.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ