תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רמי כהן: "מכבי תומכת בשחקנים שמתגרים בקהל, זה מגוחך"

מכבי ת"א: "תקפו את הפיזיותרפיסט שלנו"
יו"ר הפועל תל אביב דיבר ב-103FM: "דיאנדרה קיין הוא לא בדיוק טלית שכולה תכלת, שחקן שמתקרב ככה לקהל יודע למה הוא נכנס". האוהד שתקף איש צוות: "זה לא קל כי אני מכיר את האנשים, אבל זה התבקש והגבנו מהר"
יממה לאחר האירועים האלימים בדרבי במהלכו איש צוות של מכבי תל אביב הותקף פיזית על ידי אוהד ודיאנדרה קיין הורחק לאחר עימות עם הקהל האדום, יושב ראש הפועל תל אביב רמי כהן דיבר בתוכנית הספורט של 103FM ועשה סדר.

כהן פתח את דבריו: "יש פה שני אירועים שונים לגמרי, יש את האירוע שאוהד דוחף את הפיזיותרפיסט של מכבי ואת הסרטון ראינו בבוקר. הגבנו מיד והרחקנו את אותו אוהד. זה לא קל בשבילנו כי אני מכיר את האוהדים ואת העמותה, אבל זה היה מתבקש והגבנו מהר. יש את האירוע השני עם דיאנדרה קיין, שהוא לא בדיוק טלית שכולה תכלת".

על התקרית בה הורחק קיין: "באירוע של קיין הייתי שני מטר משם. הוא עשה תנועה לכיוון הקהל שכאילו הוא יורק, ואז התחילו לירוק עליו. קח את הדרבי של יוון או את הדרבי של איסטנבול, שחקן שמתקרב ככה לקהל יודע למה הוא נכנס".(עדי אבישי)

האם קיימת אפשרות שדרבי באולם של הפועל ת"א יעבור בשלום: "הסיכוי שמכבי יבואו לדרייב אין, ישחקו כדורסל וילכו בשקט הוא גבוה מאוד. זה כבר קרה. אנחנו מדברים על זה שנים. אתם שואלים אותי מתי תענישו אוהד, ואתמול ברגע שראינו אוהד שעשה משהו חמור, הענשנו אותו".

על מכבי תל אביב: "יש פה מועדון שנותן תמיכה לשחקנים שלו שמתגרים בקהל, על הצד השני אתם לא מדברים. אני נגד כל התנהגות שלילית של האוהדים. כבר הודענו שננקוט בצעדים. אבל ההאשמות שמכבי מאשימה, כמו הפוסט של מייקל רול מהיום בצהריים, זה מגוחך".איך הוא מתכוון לטפל בזה
: "אנחנו נדאג לייצר שטח סטרילי מאחורי הספסל, הם (מכבי) ידאגו שהשחקנים שלהם לא יתקרבו ליציע ונקבל דרבי חם כמו שכולם אוהבים. כל הפסטיבל הזה פשוט מיותר, שידאגו להרחיק את השחקנים ויבואו להעביר דרבי כמו שצריך".

עמדת המאמן בעונה הבאה: "שרון דרוקר? שום דבר לא סגור לעונה הבאה, העונה הנוכחית תיגמר בקרוב בכל מקרה ורק אז נקבל החלטות".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ