תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

השלימה את הסגל: ג'יילן ג'ונסון חתם בהפועל חולון

ג'יילן ג'ונסון | חולון
הפורוורד (23, 2.06 מטר) שהעמיד ממוצעים של 8.7 נקודות ו-4.4 ריבאונדים בעונה שעברה ב- G League, יהיה הזר החמישי של שרון דרוקר. המאמן אמר: "נעזור לו להתאקלם ולהכיר את הכדורסל באירופה ובישראל"
הפועל חולון השלימה היום (רביעי) את הסגל שלה כשהחתימה את הפורוורד הצעיר ג'יילן ג'ונסון שיהיה הזר החמישי שלה. ג'ונסון (23, 2.06 מטר), שיחק במשך שלוש עונות במכללת לואיוויל היוקרתית בשורותיה העמיד ממוצעים של 8 נק' ו-5.8 רב' ב- 20 דקות למשחק.

בסוף העונה השלישית במכללות החליט השחקן להעמיד עצמו לבחירה בדראפט אך לא נבחר. לקראת אותה עונה הוא הוחתם על ידי שיקגו בולס ששלחה אותו לשחק בקבוצת הבת, ווינדי סיטי בולס ב- G League בשורותיה קלע 11.5 נק' וקטף 7.5 רב' ב- 28.5 דקות בממוצע למשחק. בעונה שעברה עבר לשחק במדי היוואה וולבס גם כן במסגרת ה- G League בשורותיה קלע 8.7 נקודות, קטף 4.4 רב' , ב- 16.4 דקות בממוצע למשחק.

מאמן הקבוצה, שרון דרוקר, התייחס להחתמתו של ג'ונסון: "ברוך הבא ג'יילן, שמחים על הצטרפותו של הפורוורד הצעיר והמוכשר, נעזור לו להתאקלם ולהכיר את הכדורסל באירופה ובישראל, נרצה להכניס אותו לשיטה ולדרך אצלנו במועדון במהרה ונאחל לו בהצלחה!"מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ