תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ג'ייק כהן: "אני מותש, הראינו היום ממה אנחנו עשויים"

הפועל גלבוע/גליל - מכבי תל אביב 112:110
הפורוורד של מכבי ת"א שרשם שיא קריירה דיבר לאחר הניצחון הדרמטי בגן נר: "אני לא חושב ששיחקתי כ"כ הרבה בקריירה, השחקנים נתנו הכל והאמנו שנוכל לחזור. יש משחק חשוב בטורקיה ואני חייב לנוח"
וואו וואו וואו. שלושה ימים לפני משחקה של מכבי תל אביב באנאדלו, הצהובים הגיעו לגן נר בסגל חסר במיוחד והיו זקוקים לשתי הארכות כדי לגבור 110:112 הכי דרמטי שאפשר על גלבוע/גליל.

המארחת הייתה עדיפה ומכבי תל אביב הייתה בדרך להפסד ראשון העונה, אך מי אם לי סקוטי ווילביקין לקח את המשחק לידיים וכפה הארכה. גם לאחר הזמן החוקי הגארד שסיים את המשחק עם 35 נקודות הצטיין יחד עם ג'ייק כהן שרשם שיא קריירה בליגת העל (33 נקודות ו-14 ריבאונדים), והשניים הובילו את מכבי תל אביב לניצחון גדול שייתן להם המון ביטחון להמשך.

ג'ייק כהן אמר בסיום: "אני בקושי יכול לדבר אני מאוד עייף, אני לא חושב ששיחקתי כל כך הרבה בקריירה. אני בעיקר רוצה לדבר על תשעת הבחורים הנוספים ששיחקו ונתנו את הכל, הם מקצועניים והאמנו שנוכל לחזור. השגנו ניצחון מאוד חשוב והראינו ממה אנחנו עשויים. יש משחק חשוב בטורקיה ואני חייב לנוח כי אני מותש"."אני מותש". ג'ייק כהן סיכם את הניצחון (דני מרון)מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ