תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בראשון: מכבי ת"א המושלמת בב"ש, אילת אצל גלבוע/גליל

ווילבקין ווילבקין | עדי אבישי
שחקניו של ספרופולוס ניצחו בשני ביקוריהם האחרונים בקונכיה, אילת ניצחה בשלושה מארבעת ביקוריה האחרונים בגן נר. המשחקים יחלו בשעה מוקדמת לרגל החנוכה ולפני פתיחתם ייערכו טקסי הדלקת נרות
המחזור ה-12 בליגת העל בכדורסל יימשך ביום ראשון עם שני משחקים. הפועל באר שבע תארח את מכבי תל אביב (19:30) והפועל גלבוע/גליל תארח את הפועל אילת (17:00). מנהלת הליגה הכינה הפנינג מיוחד לכבוד חג החנוכה, כולל שעות משחקים מוקדמות בחלק מהמגרשים, טקסי הדלקת נרות בהשתתפות הקפטנים ויושבי הראש של הקבוצות לפני כל משחק וחלוקת מטבעות שוקולד לכל הצופים ביציעים.

הפועל גלבוע/גליל - הפועל אילת
הגארד רייבונטה רייס (27, 1.96 מ') חתם בהפועל אילת במקום ג'ארד טרל ששוחרר והוא צפוי לערוך הופעת בכורה. אילת ניצחה בשלושה מארבעת ביקוריה האחרונים בגן נר. המשחק בין הקבוצות בסיבוב שעבר סיפק מותחן גדול, בסיומו ניצחה אילת 78:79 מקליעת עונשין של תומפסון, שלוש שניות לבאזר.

הפועל באר שבע - מכבי ת"א
עמית שמחון עבר מהפועל חולון להפועל באר שבע. ג'יילן ריינולדס (27, 2.08 מ') חתם במכבי ת"א עד תום עונת היורוליג עם אופציה להארכה עד תום העונה. מכבי ת"א שמרה על מאזן מושלם בליגה במחזור שעבר, אחרי שגברה בסגל חסר מאוד על הפועל גלבוע/גליל 110:112 בתום שתי הארכות. ארבעת משחקיה האחרונים של באר שבע הוכרעו בפער של חמש נקודות ומטה: בשניים היא הפסידה ובשניים ניצחה. מכבי ת"א ניצחה בשני ביקוריה בקונכיה בפער גדול.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ