תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הערכת מכבי ת"א: בלאק ישוב בעוד כחודש, זוסמן תוך שבועיים

טאריק בלאק | אתר היורוליג
הסנטר של ספרופולוס הגיע מארה"ב וימשיך בארץ בהליך השיקום, הפורוורד הוריד את הגבס מידו ובהדרגה ישתלב באימונים לקראת חזרה לפרקט
במכבי תל אביב בישרו הבוקר (שלשות) חדשות שבוודאי יעלו חיוך על פני האוהדים. אמנם זה עוד יחסית רחוק, אבל בקצה המנהרה הצהובים של יאניס ספרופולוס כבר רואים את שניים מהשחקנים הבולטים בסגל, טאריק בלאק ויובל זוסמן, חוזרים לאימונים.

באשר לבלאק, הפורוורד שלא משחק בחודשים האחרונים ונטל חלק ב-11 משחקי יורוליג בלבד העונה, שב הבוקר מתקופת שיקום בארצות הברית ועל פי המועדון עדיין אין תאריך לחזרתו, אך ההערכה היא כי הדבר ייקח כחודש. כזכור, בעקבות פציעתו של בלאק הנחיתה מכבי תל אביב את ג'יילן ריינולדס ולאחר מכן גם את אמארה סטודמאייר.

באשר לזוסמן, שלפני כחודש נפצע ובקבוצה מראש העריכו את חזרתו בטווח של בין ארבעה לשישה שבועות, הוא הוריד את הגבס מידו לפני מספר ימים ושב בהדרגה לאימונים, כשהתקווה היא שישחק לכל היותר בעוד שבועיים.


נזכיר כי גם לאחר שהשניים ישובו לסגל, מכבי תל אביב תיאלץ להסתדר לכל אורך העונה ללא עמרי כספי שנותח בארצות הברית וגמר את העונה וגם בלי נייט וולטרס וג'ון דיברתולומיאו.בלאק וזוסמן עם ווילבקין. סגל מלא לספרופולוס בעוד כחודש? (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ