תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סטודמאייר: "זה לא הסתדר עם ירושלים, אז חציתי את הכביש"

אמארה סטודמאייר | דני מרון
בראיון בארצות הברית, הסנטר של הצהובים סיפר שהעדיף לחתום בהפועל ירושלים: "זה לא התאים מבחינה תקציבית. קיבלתי טלפון ממכבי תל אביב והסכמתי"
בראיון שערך בארצות הברית, אמארה סטודמאייר ניתח את הקריירה שלו בישראל והסביר את השתלשלות האירועים: "רציתי לשחק העונה בהפועל ירושלים, אבל זה לא הסתדר. אני משחק כיום במכבי תל אביב, היריבה הגדולה שלה, ועדיין יש לי חלק בבעלות של הפועל ירושלים".

כשהמראיין שאל את סטודמארייר איך זה ייתכן, הרי זה כמו להיות הבעלים של לוס אנג'לס לייקרס ולשחק בפיניקס סאנס, הסנטר השיב: "קיבלתי טלפון ממכבי והסכמתי. זה לא התאים לירושלים מבחינה תקציבית, אז חציתי את הכביש והצטרפתי למכבי. כרגע אנחנו לא משחקים בגלל הנגיף הקורונה".

כידוע, סטודמאייר חתם במכבי תל אביב בסוף חודש ינואר והספיק לרשום במדיה עשר הופעות בכל המסגרות, עד שהעונה נעצרה בגלל הקורונה. על כך שלא שב לארצות הברית, אמר לאחרונה הסנטר: ישראל דורגה כאחד המקומות הבטוחים ביותר בעולם כיום, היא בעשירייה הראשונה. כולנו צריכים לנסות לשמור על עצמנו ועל הבריאות שלנו. עלינו להישמע להנחיות השונות. זה המפתח לעבור את הכל בשלום".רצה לשחק בהפועל ירושלים. אמארה בארנה מול האקסית (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ