תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קורי קאר מונה למאמן בנות הרצליה, עדני דגן במכבי רעננה

קורי קאר קורי קאר | מנהלת הליגה
כדורסלן העבר בן ה-42 ששיחק בקבוצות רבות בליגת העל ואף זכה באליפות עם מכבי חיפה, פותח בקריירת אימון בליגת הנשים, דגן הגיע לקבוצה מהשרון מבני יהודה תל אביב
קבוצת הנשים בכדורסל של בנות הרצליה החתימה את כדורסלן העבר קורי קאר (42) למאמן הקבוצה בעונת המשחקים הקרובה. קאר, ששיחק עונה אחת בשיקאגו בולס מה-NBA, הגיע לישראל במעמד של שחקן זר בשנת 2000 לעירוני רעננה, ומאחוריו עבר עשיר במספר קבוצות ביניהן הפועל חיפה-רמה"ש, מכבי גבעת שמואל, עירוני אשקלון, עירוני נהריה, הפועל ת"א, מכבי חיפה עמה זכה בתואר האליפות בעונת 2012/2013  ועירוני נס ציונה. בשנת 2009, אחרי שבע עונות בליגת העל ובהיותו נשוי לישראלית קיבל אזרחות ישראלית.

בשנים האחרונות, חרף גילו, שיחק קאר בליגה הלאומית ובליגה הארצית, כשאת שתי העונות החולפות העביר במדי הפועל עכו מהליגה הארצית. בשלוש העונות האחרונות אימן במחלקות הנוער של גבעת שמואל וגדרה. בעונה הנוכחית שתי הקבוצות זכו באליפות.

"כבוד גדול עבורי להצטרף לבנות הרצליה. אני עוקב אחר כדורסל הנשים שנים רבות, לצד היותי חלק מכדורסל הגברים בישראל. זהו רגע גדול עבורי". אני מודה להנהלה והצוות המקצועי של בנות הרצליה על ההזדמנות שקיבלתי", אמר קאר.


קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי רעננה, החתימה את עדני דגן כמאמן הקבוצה לעונת המשחקים הקרובה. דגן שאימן בעונה שעברה את בני יהודה תל אביב, זכה במהלך הקריירה שלו בחמש אליפויות המדינה ובשבעה גביעים. הוא זכה בגביע המדינה עם מכבי רמת חן/בליך וזכה בדאבל היסטורי עם מכבי בנות אשדוד בעונת 2011/2012, ובגביע נוסף בעונת 2012/13.


לאחר המינוי אמר דגן: "אני שמח לאמן במכבי רעננה, מועדון עם מסורת כדורסל מקצועית רבת שנים. המשימה המידית שלנו היא לבנות את הסגל הכי טוב שאפשר לעונה הקרובה, לקדם  שחקניות כישרוניות ממחלקת הנערות המצוינת של רעננה ולשמור על הצעירות ששיחקו בשנה שעברה. אנחנו עם הפנים לקפיצת מדרגה נוספת".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ