ג'ירו דה איטליה: ויויאני ניצח, בואבן מהקבוצה הישראלית הרשים

אליה ויויאני
אליה ויויאני | AFP

היום השני של המירוץ היוקרתי יצא מאצטדיון סמי עופר בחיפה והסתיים בלב תל אביב. הרוכב האיטלקי ביצע ספרינט מטורף בסיום, הקנדי מהסגל של הסייקלינג אקדמי הוביל לאורך רוב הקטע

 הג'ירו דה איטליה, שמתקיים כמובן בישראל, נמשך היום (שבת) עם היום השני עם מסלול של 167 קילומטר בין חיפה לתל אביב. בנוסף לנופים הישראליים המרהיבים, כיכב גם גיום בואבן מקבוצת סייקלינג אקדמי הישראלית. אלפי צופים המתינו לרוכבים לכל אורך המסלול, מ"סמי עופר" ועד הטיילת בתל אביב.

היום השני הוזנק מאצטדיון סמי עופר בחיפה כשטום דמולאן לובש את החולצה הוורודה של המוביל במירוץ זכר לניצחון שלו אתמול בקטע נגד השעון. כבר לאחר מספר קילומטרים הרוכב הישראלי גיא ניב פרץ קדימה וזכה לתשומת לב רבה מהתקשורת והצופים בצד הדרך. חברו לקבוצה, גיום בואבן, ביצע פריצה גם הוא ונשאר להוביל עד שהרוכבים נכנסו לתל אביב לקראת הסיום.

גם אחרי 167 קילומטרים של רכיבה מאומצת נשאר לרוכבים כוח לספרינט מטורף בסיום. קילומטר לסיום אליה ויויאני מקבוצת קוויק סטפ פלורס עוד היה במקום החמישי, אבל פתח מבערים וממש מטרים לפני קו הסיום נטל את ההובלה וניצח בקטע. בואבן שהוביל לאורך רוב הקטע לא הצליח לסיים בין העשרה הראשונים. כריס פרום, שנפצע אתמול לפני הקטע הראשון, רכב בצורה יציבה, אך עדיין נמצא הרחק מהמובילים. מחר יתקיים היום השלישי, האחרון בארץ, בקטע של 229 קילומטרים בין באר שבע לאילת.

ELIA! #Giro101#Giropic.twitter.com/ggCmPBg4uG

— Giro d'Italia (giroditalia) May 5, 2018

הרוכבים בכביש החוף (AFP)

Our Madrina BarRefaeli on the finish line | La nostra Madrina BarRefaeli sulla linea di arrivo #Giro101#Giropic.twitter.com/cRs0WGfXHX

— Giro d'Italia (giroditalia) May 5, 2018

Haif Port is ready to giroditalia#giro101pic.twitter.com/RxoECiWhHN

— Cruise Haifa (Cruise_Haifa) May 5, 2018

#Giro101pic.twitter.com/rR10oLK0W7

— Giro d'Italia (giroditalia) May 5, 2018

Chaotic scenes as the fans make a nuisance of themselves on the incline!

Watch the giroditalia LIVE on Eurosport 2. pic.twitter.com/ctIVdQHwvq

— Eurosport UK (Eurosport_UK) May 5, 2018

Errrr…what?!

Can you figure this one out, because we can't!!

Watch the giroditalia LIVE on Eurosport 2. pic.twitter.com/wYvdwp6NGs

— Eurosport UK (Eurosport_UK) May 5, 2018

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי