ויניסיוס, פליקס או אולי אלכסנדר ארנולד? טורניר הפיפ”א יוצא לדרך

טורניר פיפ"א של ספורט1
טורניר פיפ”א של ספורט1 | ספורט1

שידורים ישירים בחבילת הערוצים של ספורט1: היכונו לתחרות Stay and Play, בסיומה רק שחקן אחד מבין 20 נציגי קבוצות ייצא המנצח הגדול בסוני פלייסטיישן. כל הכוכבים, כל השידורים וכל הפרטים

כבר מעל חודש שכולנו מתגעגעים לראות כדורגל על המסך, אבל לפחות טורנירי הפיפ”א 2020 בסוני פלייסטיישן 4 צוברים תאוצה.  כעת, אנו בספורט1 שמחים לבשר לכם שהחל ממחר (רביעי) ועד יום ראשון, כל יום בשעה 19:00 אנו נעביר בחבילת הערוצים בשידור ישיר את טורניר Stay and Play.

בטורניר ישתתפו לא מעט כוכבים, בראשם ויניסיוס ג’וניור (ריאל מדריד), ז’ואאו פליקס (אתלטיקו מדריד), טרנט אלכסנדר ארנולד (ליברפול), בנג’מין מנדי (מנצ’סטר סיטי), סרז’ אורייה (טוטנהאם), ססאר אספיליקווטה (צ’לסי). כל שחקן ייצג את המועדון שלו, כך ש-20 קבוצות יתמודדו ראש בראש בטורניר שבאמצעותו תתרום חברת “EA” כמיליון דולר למאבק בהתפשטות הקורונה.

גם אשרף חכימי (דורטמונד, יוסטין קלייברט (רומא), דיילי בלינד (אייאקס), חואן ברנאט (פריז סן ז’רמן), פאביו סילבה (פורטו) ומאנו ואייחו (ולנסיה) בין השחקנים שינסו להוביל את קבוצתם לתואר. הטורניר ייערך בשיטת נוק-אאוט והקבוצות יהיו שוות ברמתן, כל השחקנים יקבלו את הציון 85 בשריקת הפתיחה וכך לא ייווצר מצב שלשחקנים מהקבוצות הגדולות יהיה יתרון. 

12 הקבוצות הבכירות בטורניר (על פי דירוג אופ”א) יזכו להתחיל משלב שמינית הגמר ואליהן יצטרפו ארבע הקבוצות שיעפילו משלב המוקדמות. אנו כבר עתה יכולים לבשר שבמוקד משחקי שמינית הגמר יהיה המפגש בין אלכסנדר ארנולד מליברפול לבלינד מאייאקס (יום חמישי בספורט2, החל מ-19:00). תכינו את עצמם לסוף שבוע עמוס בחבילת הערוצים של ספורט1!

רביעי 15.4
ספורט1
19:00 מארסיי – ברונדבי (משחק מוקדמות מספר 1)
19:45 ולנסיה – יורגרדן (משחק מוקדמות מספר 2)
20:30 פ.ס.וו. איינדהובן – א.א.ק. (משחק מוקדמות מספר 3)
21:15 קופנהאגן – הלסינקי (משחק מוקדמות מספר 4)

חמישי 16.4
ספורט2

19:00 ריאל מדריד – מנצחת משחק 1 בשלב המוקדמות
19:45 צ’לסי – רומא
20:30 פ.ס.ז’ – מנצחת משחק 2 בשלב המוקדמות
21:15 ליברפול – איאקס


טרנט אלכסנדר ארנולד. יככב גם בפיפ”א 2020? (ספורט1)

שישי 17.4
ספורט3

19:00 אתלטיקו מדריד – מנצחת משחק 3 בשלב המוקדמות
19:45 טוטנהאם – ליון
20:30 מנצ’סטר סיטי – מנצחת משחק 4 בשלב המוקדמות
21:15 דורטומונד – פורטו


שבת  18.4
ספורט4
19:00 ריאל מדריד/מנצחת משחק 1 – צ’לסי/רומא
19:45 פ.ס.ז’/מנצחת משחק 2 – ליברפול/איאקס 
20:30 אתלטיקו מדריד/ מנצחת משחק 3 – טוטנהאם/ליון
21:15 מנצ’סטר סיטי/מנצחת משחק 4 – דורטמונד/פורטו

ראשון 19.4

ספורט1
20:00 שני משחקי חצי הגמר ולאחר מכן הגמר הגדול


יסיים בתור הזוכה הגדול? ויניסיוס ג’וניור (JAVIER SORIANO/AFP via Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי