פערים גדולים בין פאלרמו לגראסהופרס בעניין דאבור

דאבור. בינתיים הוא נשאר בשוייץ
דאבור. בינתיים הוא נשאר בשוייץ | צילום: Gettyimages

המנכ"ל הישראלי של "החרגולים": "האפשרות שהוא יעזוב עדיין על הפרק"

בשוייץ מדווחים היום (ראשון) שפאלרמו עדיין רוצה את מואנס דאבור, אבל הפערים בינה לבין גראסהופרס רק הולכים וגדלים. מחירו של החלוץ עלה ל-6 מיליון יורו, מכיוון ש"החרגולים" לא מוכנים לוותר על היהלום שלהם. לפי הידיעה, עסקת העברתו לאיטליה כמעט סוכמה קודם לכן, אבל העלאת המחיר גרמה לפיצוץ.

פאלרמו מוכנה לשלם כרגע קצת יותר מ-3 מיליון יורו והפער בין הצדדים כאמור גדול. לפי הדיווח, שכרו של דאבור הועלה מ-450 אלף יורו ל-500 אלף יורו לעונה, מה שהיה אמור לשכנע את החלוץ להישאר.

כיאל: "אולי אגיע כבר עם ברייטון לפרמיירליג"ביטון: "מאמינים שסלטיק תהיה בליגת האלופות"​עוד לא הצטרפתם? עמוד הפייסבוק של ספורט1

חבר הנהלת הקבוצה והמנכ"ל שלה, סתיו יעקובי, ישראלי שנולד ברוסיה, היגר לישראל וגר כיום בשוייץ, אמר בראיון לעיתון ‘זונטאג צייטונג’: "האפשרות שדאבור יעזוב עדיין על הפרק. אני לא ממש בטוח ברושם הראשוני שלי שהשחקן יישאר בקבוצה. עוד לא ראינו את הכל בפרשה. כל עוד אנחנו כובשים כמו קבוצת הוקי קרח זה מצוין, אבל אם דאבור יעזוב אני רואה עתיד שחור".

יעקובי הוא כיום בעל חברה לנדל"ן שהיה ספורטאי בעצמו. מטרתו המרכזית כרגע היא להחזיר לקבוצה יציבות כלכלית אחרי שכמעט פשטה רגל.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי