בהפועל ת”א דורשים: “קנס של 200,000 על האיום של מכבי”

אוהדי הפועל תל אביב
אוהדי הפועל תל אביב | עומרי שטיין

בתגובה למכתב של שמעון מזרחי בו הוא מודיע כי הצהובים יפסיקו להופיע למשחקים בדרייב אין, הנהלת האדומים שיגרה מכתב למנהלת: "ריטואל קבוע. הצבת תנאים כאלה הפכה לתופעה, כמו מה שקורה ביוון"

גם יומיים אחרי הדרבי התל אביבי בכדורסל, הרוחות לא שוקטות. הנהלת הפועל תל אביב שלחה הבוקר (שלישי) מכתב ליו”ר המנהלת שמואל פרנקל, בו היא הגיבה להודעת יו”ר מכבי מאתמול לפיה הצהובים לא יופיעו למשחקים הבאים בדרייב אין.

“כמיטב המסורת רבת השנים, מיד בסיום הדרבי פתחה מכבי ת”א בקמפיין תקשורתי שכל מטרתו פגיעה בהפועל תל אביב”, נכתב, “מדובר בריטואל קבוע שיוצא לפועל מיד בסיום כל משחק. לא ראינו את אותה הרגישות מצד מכבי למגר את האלימות כשעמדה לדין רק לפני שבועות ספורים בגין קריאות ‘אמארה מת’ בארנה בירושלים, או כאשר במשחק אחר נעצרו שניים מאוהדיה בגין השלכת חפצים, או כאשר אחד משחקניה, שור מועד בעל עבר משמעתי עשיר, השתולל על הפרקט כבר ברבע הראשון”.

המכתב התייחס ישירות להודעה של שמעון מזרחי כי קבוצתו לא תופיע למשחקים: “בתקנון המנהלת מופיע סעיף לפיו ‘קבוצה שתאיים לא להופיע למשחק ליגה, תחויב בהיטל בסך 200,000 ש”ח’. די באיום בלבד מצד נושא משרה במועדון כדי להפעיל את הקנס”.

קיין. “שור מועד בעל עבר משמעתי עשיר” (עדי אבישי)

“כמו כן, ברצוננו להפנות את תשומת לב המנהלת לכך שאיומים והצבת תנאים להופעה למשחקי ליגה הפכו לתופעה בקרב קבוצות אשר מחזיקות בשריון ליורוליג – בדומה לנעשה ביוון בימים אלו”, הוסיפה הנהלת הפועל, “יש לכבד את תקנון המנהלת ולעצור תופעות פסולות אלו לפני שיצאו משליטה”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי