ספרופולוס: “לא היינו טובים, אבל זה נורמלי לשלב הזה”

יאניס ספרופולוס
יאניס ספרופולוס | טורניר MEZ

מאמן מכבי תל אביב הכיר ביכולת הבינונית של חניכיו בהפסד לפרטיזן בלגרד: "צריכים לשתף פעולה יותר טוב בהתקפה ולאפשר פחות סלים קלים". דיברתולומאו: "היינו רחוקים מלהציג את הכדורסל הכי טוב שלנו"

אמנם מדובר במשחק הכנה, הראשון בלבד בעונה החדשה, אבל מכבי תל אביב הייתה מעדיפה להציג יכולת קצת יותר טובה מזו שראינו בהפסד שלה 84:76 לפרטיזן בלגרד. הצהובים פתחו לא רע ועלו ליתרון של שבע נקודות, אבל מתחילת הרבע השני הסרבים היו הרבה יותר חדים ואגרסיביים ורצו להרבה נקודות קלות, אל מול ההגנה החלשה של האלופה הישראלית. כבר מחר יקוו יאניס ספרופולוס וחניכיו להראות שיפור, כשיפגשו את וולוצלאבק הפולנית.

המאמן היווני אמר לאחר ההפסד: “זה היה המשחק הראשון שלנו, אנחנו בשלב של בנייה. היו רגעים טובים וגם פחות. למשך רוב המשחק לא היינו טובים, אבל זה נורמלי לשלב הזה ואנחנו צריכים להיכנס לקצב. עלינו להשתפר בהיבטים רבים בשני הצדדים של המגרש, לתקן את הטעויות, לשתף פעולה יותר טוב בהתקפה, להיות יותר יעילים בהגנה ולא לאפשר סלים כל כך קלים”.

הקפטן ג’ון דיברתולומאו הוסיף: “היה משחק קשה, אני לא חושב שהיינו קרובים לשחק את הכדורסל הכי טוב שלנו אבל כמובן שזה המשחק הראשון. היו כמה נקודות אור להמשך, אבל ראינו כמה עבודה יש לפנינו, כמה אנחנו צריכים ללמוד ולהמשיך להכיר אחד את השני”.

ג’ון דיברתולומאו עובר על חסימה של אותלו האנטר. (באדיבות טורניר אנוויל)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי