דייויד פדרמן התנצל בפני יניב מזרחי: "מעריך את נס ציונה"

דיוויד פדרמן
דיוויד פדרמן | לירון מולדובן

לאחר שטען כי "לא מפתחים כדורסל במשחקים נגדם", בעלי מכבי תל אביב ערך שיחת הבהרה עם יו"ר הכתומים והסביר כי הדברים נאמרו מתוך אמוציות ולא הייתה כוונה לפגוע

בעלי מכבי תל אביב דייויד פדרמן קיים היום (שני) שיחת הבהרה עם יו"ר עירוני נס ציונה יניב מזרחי, על רקע ההתבטאות מצדו שעוררה זעם במחנה הכתום. פדרמן הסביר כי היה אמוציונלי בדבריו ולא הייתה לו כוונה לפגוע באף אחד, והוסיף כי הוא מעריך את נס ציונה ואת העבודה שנעשית במועדון, וכמו כן את העובדה שהקבוצה הולכת קדימה ומשחקת באירופה.

כזכור, בהמשך לעימות עם אנשי הפועל ירושלים בעקבות הודעתה של מכבי תל אביב כי במקרה שהיורוליג תתחדש היא תפרוש מהליגה, פדרמן טען ש"לא מפתחים כדורסל במשחקים מול נס ציונה, אלא מול ריאל מדריד או ברצלונה".

הדבריו עוררו כעס במחנה הכתום, שם פרסמו הבוקר פוסט בדף הפייסבוק הרשמי של המועדון ובו נכתבו הדברים הבאים: "נרצה להסב את תשומת ליבו של מר פדרמן לכך שעירוני נס ציונה הוא מועדון ישראלי צעיר וגאה, הצומח בקצב יום יומי. לב ליבו של המועדון הוא בשחקן הישראלי, במאמן הישראלי ובהמשכיות ויציבות במערכת – דברים שעד העונה שעברה מכבי ת"א לקתה בהם. נס ציונה נותנת במה לישראלים בכל המסגרות ומאתגרת את מכבי ת"א בכל משחק מולה – ואף גוברת עליה. לשחק עם שישה זרים בליגה ועשרה באירופה לא תומך בכדורסל הישראלי. לאיים לעזוב את הליגה או להקים סגל ב’ עבורה לא תומך בכדורסל הישראלי. אנו מצפים ממר פדרמן שיתעסק במועדון שלו, ובמסגרת בה הוא יחליט להשתתף. עירוני נס ציונה, בניגוד למכבי ת"א, לא תוותר על ליגת העל".

השיחה היום, בה נכח גם מנכ"ל הצהובים עדלי מרכוס, התקיימה בה רוח טובה. מזרחי קיבל את דבריו של פדרמן והשניים סיכמו שהנושא מאחוריהם ושצריך לשלב ידיים לטובת פתרון.

מזרחי (משמאל). הרוחות נרגעו (אלן שיבר, מנהלת הליגה)
מזרחי (משמאל). הרוחות נרגעו (אלן שיבר, מנהלת הליגה)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי