ג'ייקוב אוואנס חתם בהפועל אילת

ג'ייקוב אוואנס | הפועל אילת, רשמי

הגארד האמריקאי (1.95, 24) שנבחר במקום ה-28 בדראפט 2018 על ידי גולדן סטייט והיה חלק מסגל הווריורס בריצה לגמר 2019, הצטרף לקבוצה של אריאל בית הלחמי לצד רומלו וויט ובריון אלן. שיחק אשתקד בליגת הפיתוח

קבוצות: הפועל אילת
(גודל טקסט)

הפועל אילת החתימה את הגארד האמריקאי ג'ייקוב אוואנס ששיחק בעונה שעברה בליגת הפיתוח של ה-NBA. אוואנס יהיה הזר השלישי שחותם בשורות הקבוצה של אריאל בית הלחמי, לצד בריון אלן ורומלו ווייט.

אוואנס (1.95, 24) הוא בוגר אוניברסיטת סינסינטי משנת 2018, שם שיחק לצד שחקן ה-NBA גארי קלארק. הוא נבחר במקום ה-28 בדראפט 2018 על ידי גולדן סטייט, רשם 1.3 נקודות למשחק ב-30 משחקי ליגה ואף לקח חלק בשבעה משחקי פלייאוף בריצה של גולדן סטייט עד הגמר.

בעונת 2019/20 זכה לחלק מרכזי יותר בגולדן סטייט וב-27 משחקים רשם 4.7 נקודות למשחק, אך במהלך העונה נשלח בטרייד למינסוטה ושיחק רק שני משחקים במדי הטימברוולבס. בנובמבר 2020 נשלח בטרייד לניו יורק אך שוחרר מהקבוצה. הוא שיחק בעונה שעברה במדי סנטה קרוז, קבוצת הבת של גולדן סטייט, בבועה של הג'י ליג.

מלבד שלושת הזרים של אריאל בית הלחמי מונה הסגל של הקבוצה הדרומית גם את רועי הובר, צוף בן משה, חואקין שוכמן, בן קרטר ומירון רוינה. הקבוצה תשחק בשלב המוקדמות של ליגת האלופות של פיב"א נגד פארמה פרם הרוסית.

ג'ייקוב אוואנס | Harry How/Getty Images

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי