בחמישי: טורניר פתיחת עונה בסימן המאבק באלימות כלפי נשים

עדן רוטברג עם הכדור
עדן רוטברג עם הכדור | באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל

לקראת תחילת 2020/21, קבוצות ליגת העל לנשים ישתתפו בתחרות במטרה להעלות את המודעות: "מתחילת השנה נרצחו 19 נשים והממשלה לא מאשרת תוכנית המונחת על שולחנה. חייבים למנוע את הרצח הבא"

ליגת הנשים בכדורסל תקיים השנה, לראשונה, טורניר לכבוד פתיחת העונה ובו ישתתפו 10 הקבוצות המשחקות בליגה. הטורניר שיפתח ביום חמישי הקרוב (19.11.2020) יעמוד בסימן המאבק באלימות כלפי נשים.

בערב הפתיחה של הטורניר, שיהווה את רבע הגמר, ייערכו המשחקים הבאים: מכבי עירוני רמת גן – מכבי רעננה, מכבי אשדוד – מכבי חיפה, אליצור רמלה – רמת השרון, הפועל ראשל"צ – אליצור חולון. במשחק על מקומות 9-10 יתמודדו בנות הרצליה נגד הפועל פתח תקווה (18:30). משחקי חצי הגמר יתקיימו ביום ראשון הבא והגמר למחרת.

הילה קניסטר בר דוד, יו"ר המנהלת אמרה הבוקר: "אנחנו מכירים אותן דרך הכותרות בעתון, אנחנו רואים אותן דרך תמונות של הקורבנות מימים אחרים, אנחנו לומדים עליהן דרך סיפורים של חברים ובני משפחה ומזדעזעים כל פעם מחדש דרך המילים הזועקות מכתבי האישום. אנחנו לא מעכלים את המספרים הצבועים בדם הסטטיסטיקה. מתחילת השנה נרצחו 19 נשים! לצערי ממשלת ישראל לא מוצאת את הדרך לאשר את התוכנית המונחת על שולחנה. אנו חייבים להעלות את הנושא מידי יום כדי למנוע את הרצח הבא".

טורניר פתיחת עונה בליגת הנשים
טורניר פתיחת עונה בליגת הנשים |

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי