תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"דאבור מנצרת - המשיח של הליגה האירופית"

זלצבורג - קלאב ברוז' 0:4
אחרי שזלצבורג הוגרלה נגד נאפולי בשמינית גמר הליגה האירופית, באיטליה פורסמה כתבה מקיפה על מלך שערי המפעל. פרוינד: "מתחילת הדרך ידענו שבשלב כזה או אחר הוא יעבור לשחק בליגה הרבה יותר גדולה"
מואנס דאבור ישחק החל מהעונה הבאה בספרד אחרי שבחודש ינואר האחרון הוא חתם לארבע שנים בסביליה, אולם עוד לפני המעבר החלוץ הישראלי כבר הפך לשם מוכר ברחבי אירופה זאת לאור ביצועיו המרשימים בשנים האחרונות במדי גראסהופרס השווייצרית ורד בול זלצבורג האוסטרית.

ג'אנלוקה די מרציו, אחד העיתונאים הבכירים באיטליה, פרסם הערב (שישי) כתבה מקיפה על חלוץ רד בול זלצבורג מואנס דאבור זאת לאחר שפורסמה הגרלת שמינית גמר הליגה האירופית ובה נקבע שהקבוצה האוסטרית תפגוש את נאפולי.

"דאבור מנצרת - המשיח של הליגה האירופית" - צעקה הכותרת של הכתבה שהחמיאה ללא הרף לישראלי, שמוליך את טבלת המבקיעים של המפעל עם שבעה כיבושים. "מאוריציו זאמפריני, נשיא פאלרמו בזמנו, רצה להביא את דאבור במקום אדינסון קאבני ב-2012, אבל העסקה לא צלחה", נכתב.


כריסטיאן פרוינד המנהל הספורטיבי של זלצבורג צוטט בכתבה והסביר את מכירתו של דאבור לסביליה תמורת 15 מיליון יורו: "מתחילת דרכו במועדון ידענו שבשלב כזה או אחר הוא יעבור לשחק בליגה גדולה הרבה יותר".


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ